Express-Miejski.pl

O motocyklach składanych na indywidualne zamówienie

Robert Leopolski w warsztacie

Robert Leopolski w warsztacie fot.: bom / express-miejski.pl

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

W Ząbkowicach Śląskich powstają niepowtarzalne motocykle. Każdy detal, każdy element to ciężka praca kilku osób, które wykonują je ze starannością i pełnym zaangażowaniem, tak by klient był nie tylko zadowolony, ale by jego motocykl był wielkim dziełem, a jazda na nim sprawiała frajdę.

Robert Leopolski zajmuje się profesjonalnie i na zamówienie budową motocykli od zera, czyli zaczynając od ramy motocykla, aż po rejestrację końcową. Jego działalność to unikat na skalę całego kraju, gdyż podobnym procederem zajmuje się niewiele firm.

- Oczywiście istnieją wyspecjalizowane zakłady, jak i osoby prywatne, które budują wspaniałe motocykle korzystając z części katalogowych rożnych producentów – mówi Robert Kolec Leopolski, właściciel salonu motocyklowego przy ul. Powstańców Warszawy w Ząbkowicach Śląskich - Przy obecnym stanie rynku istnieje taka możliwość, odpowiednia wiedza, kilka katalogów oraz odpowiedni zapas gotówki, który umożliwia zakup każdej części potrzebnej do budowy motocykla.  Nasza ekipa stara się produkować ręcznie możliwie dużą ilość części, które zapewniają niepowtarzalność pojazdu. Ręcznie wykonujemy między innymi ramy zbiorniki paliwa, błotniki, kierownice, siedzenia, układy wydechowe, elementy nadwozia.

Polski rynek nadal się rozwija, ale powoli klienci zaczynają doceniać ręcznie wykonane nadwozia, niepowtarzalne elementy, które tworzą linię motocykla.

- Mamy klientów z zagranicy, jak i z Polski. Na szczęście nie istnieją już żadne bariery uniemożliwiające współpracę  z klientem z zagranicy – opowiada Kolec. - Często zamówienia zawierają tylko kilka elementów motocykla, takich jak rama, błotniki, zbiornik paliwa, a resztę klient sam wykańcza sobie według własnego uznania. W naszej ofercie można znaleźć takie zestawy, które możemy przygotować pod praktycznie każdy silnik motocyklowy. Powoli także firmy zaczynają myśleć o budowie reprezentacyjnego motocykla reklamówki do pokazów na targach, galeriach, itp. Motocykl w barwach firmowych świetnie przyciąga publiczność i zwiększa prestiż firmy.

Cena najtańszego modelu SIMLPLICITY zaczyna się od 15tys. zł. SIMLPLICITY  jest to tradycyjny chopper z jednocylindrowym silnikiem o pojemności 650 cm. Większe motocykle z pojemnościami powyżej 1 litra i mocami ponad 100 koni mechanicznych to wydatek 40 tys. złotych w górę zależnie od zastosowanego silnika i zawieszeń.

Aby zamówić motocykl potrzebne jest kilka spotkań lub kontakt e-mailowy w celu ustalenia szczegółów. Klient podpisuje umowę, a potem czeka 4-8 miesięcy, zależnie od skomplikowania zamówienia.

eMKa/Express-Miejski.pl

7

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • O motocyklach składanych na indywidualne zamówienie

  2013-01-03 19:59:02

  eMKa/Express-Miejski.pl

  W Ząbkowicach Śląskich powstają niepowtarzalne motocykle. Każdy detal, każdy element to ciężka praca kilku osób, które wykonują je ze starannością i pełnym zaangażowaniem, tak by klient był nie tylko zadowolony, ale by jego motocykl był wielkim dziełem, a jazda na nim sprawiała frajdę.

 • 2013-01-06 17:56:32

  gość: ~saba sabala

  zebra by to lepiej napisała. express szuka programistów, a przydaliby się dziennikarze

 • 2013-01-06 18:01:52

  gość: ~sebol

  No niestety to prawda.

 • 2013-01-07 16:20:12

  gość: ~kartofle na gazie

  znaczy się że lepiej by bylo gdyby się artykuł nie ukazał ?

  Bardzo twórcze podejście do sprawy !

 • 2013-01-07 20:54:26

  gość: ~lola

  Lepiej byłoby, żeby napisał go ktoś kompetentny. Ostatnio na portalu roi się od błędów i artykułów niepoprawnych pod względem stylistycznym, fleksyjnym i składniowym. Ze zwykłych wydarzeń robi się patetyczne cuda. Chyba można się bardziej postarać.

 • 2013-01-09 20:20:37

  gość: ~artis

  Kola, jutro przyjadę po tę felgę... :))))

 • 2015-05-14 11:06:16

  gość: ~witek

  Fajna sprawa, masz w pełni oryginalny motocykl, tak jaki sobie wymarzysz. Wielkie uznanie dla takiego artysty, pasja, wyobraźnia i rzemiosło. Tylko chyba taniej wyjdzie jak sobie stuningujesz, przerobisz wg swojego pomysłu coś jak tu http://www.wmw.com.pl/motocykle-na-zamowienie/ ale gdybym miał mnóstwo kasy chętnie bym zamówił sobie takie cacko.

 • 2015-05-18 11:10:35

  Kosto

  ostatnio dodany post

  Taki zamówiłbym sobie http://sprzedajemy.pl/husqvarna-nie-mz-wsk-wfm-shl-junak,21899762 bez tuningu :)

REKLAMA