Express-Miejski.pl

Nasza załoga 5 w Jugowskiej Barbórce [video]

Ryszard Szumny

Ryszard Szumny fot.: Ryszard Szumny

W miniony weekend odbyła się Jugowska Barbórka. W warunkach zimowych na starcie stanęło 45 załóg. Gratka dla miłośników motoryzacji.

Na Placu Drzewnym w Ludwikowicach Kłodzkich wstawiło się 45 załóg, podzielonych na 5 klas według pojemności silnika.

W Ludwikowicach Kłodzkich powiat ząbkowicki reprezentował Michał Dzik i Kamil Hasji. Chłopakom bardzo niewiele zabrakło by stanąć na podium. W swojej klasie zajęli czwarte miejsce.

- To był ostatni KJS w tym sezonie i bardzo fajnie że w warunkach zimowych. Tego dnia było bardzo zimno. – mówi Michał Dzik -  Impreza została zorganizowana przez Rajdowy Jugów (KJS Jugowska Barbórka). Warunki zimowe sprzyjały autom o mniejszej pojemności czego  przykładem jest nasza załoga, zajęliśmy 4 miejsce w klasie i 5 w generalce.  Impreza na jednym placu ma swoje zalety, można podglądać swoją konkurencję i po prostu się dobrze bawić. Organizatorzy spisali się na medal, zadbali o uczestników i kibiców, żeby nie zmarzli i rozpalili wielkie ognisko, co przy -10 stopniowym mrozie bardzo pomogło – ocenia organizację rajdu Michał.

Zobacz przejazd Michała Dzika i Kamila Hasija

eMKa/Express-Miejski.pl

3

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Nasza załoga 5 w Jugowskiej Barbórce [video]

  2012-12-14 15:03:14

  eMKa/Express-Miejski.pl

  W miniony weekend odbyła się Jugowska Barbórka. W warunkach zimowych na starcie stanęło 45 załóg. Gratka dla miłośników motoryzacji.

 • 2012-12-14 19:53:03

  gość: ~tomek

  królem driftu to on nie jest ...

 • 2012-12-14 23:17:32

  gość: ~:-)

  Chciałabym zobaczyć Twoje umiejętności chłopaczku i wtedy możemy pogadać mam nadzieje że to nie BMW-u bo parsknę śmiechem

 • 2012-12-14 23:23:09

  gość: ~:-)

  ostatnio dodany post

  A przede wszystkim tu N I E chodzi o drift

REKLAMA