Express-Miejski.pl

Pożegnanie wakacji

1 września rozpocznie się rok szkolny - pozostało niespełna 5 dni wakacji. Z tej okazji UMiG Ząbkowic, OSiR Ząbkowice, ZOK oraz Biblioteka Publiczna przygotowały dla nas szereg atrakcji. Pożegnanie lata obfituje zatem w wiele imprez.

PIĄTEK

W piątek 28 sierpnia na Stadionie OSiR od godziny 14:00 rozpocznie się blok sportowy dla wszystkich. Wśród przygotowanych konkurencji znajdziemy mini golfa, rzuty do kosza oraz tłuczkiem do celu, turniej 6-osobowej piłki nożnej, mini siatkówka, bieg na 100 metrów dziewcząt, bieg na 400 metrów chłopców oraz skoki w workach. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

Wieczorem odbędzie się impreza w rytmie ELEKTRO ze słynnymi Dj-am. Specjalnym gościem będzie DJ Bolek, Rezydent Dyskoteki Energy 2000 spod Krakowa. Oprócz niego będą grali DJ Elektroshock, DJ Danon oraz DJ Igor. Na imprezie nie zabraknie gry świateł oraz dobrego nagłośnienia.

Wstęp dla niepełnoletnich jest bezpłatny. Dla nich impreza będzie trwała do godz. 22:00. Dla pozostałych wstęp 5 zł, a dyskoteka trwa do 2 w nocy.

SOBOTA

28 sierpnia 2009 w sobotę od godziny 10:00 na boisku przy Orliku, a w przypadku deszczu na Hali Słonecznej planowane są mecze I Ząbkowickiego Turnieju StreetBall.

Wpisowe: 20 PLN od 3-osobowej drużyny + 1 osoba rezerwowa.

Od 16:00 do 18:30 planowane są w Rynku konkursy przygotowane przez ZOK oraz Bibliotekę Publiczną. Podczas trwania imprezy odbędą się występy laureatów Międzynarodowego Festiwalu pt. „Lato, twórczość, uśmiech”, a także gry i zabawy.

Ponadto będzie można zobaczyć pokaz straży pożarnej z Kamieńca Ząbkowickiego, wyścigi baniek mydlanych, a także galerię wakacyjną. Imprezę zakończy pokaz ognia w wykonaniu grupy Luminis.

Natomiast o 19:00 odbędzie się uroczyste wręczenie nagród dla zwycięzców I Ząbkowickiego Turnieju Streetball. Zaraz potem rozpoczną się koncerty i pokazy zespołów: The Moonwalkers, BETHEL, Hip-hop, Break-Dance Bardo.

Serdecznie zapraszamy.

ankli

2

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Pożegnanie wakacji

  2009-08-27 09:17:06

  ankli

  1 września rozpocznie się rok szkolny - pozostało niespełna 5 dni wakacji. Z tej okazji UMiG Ząbkowic, OSiR Ząbkowice, ZOK oraz Biblioteka Publiczna przygotowały dla nas szereg atrakcji. Pożegnanie lata obfituje zatem w wiele imprez.

 • 2009-08-28 11:22:18

  gość: ~Pożegnanie Wakacji

  Na plakacie i w opisie jest błąd!!! Zagra zespól BETHEL a nie jak jest napisane BetCHel! :)

 • 2009-08-31 18:08:05

  troglodyta

  ostatnio dodany post

  Mniejsza o błąd w nazwie ważne że chłopaki zajebiście zagrali

REKLAMA