Express-Miejski.pl

"Trzy ćwierci do śmierci" szuka wokalisty/tki

3/4 do śmierci fot.: M.Stępska/D.Kurjańska

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

Nazwali swój zespół "Trzy ćwierci do śmierci". Pochodzą z Ząbkowic Śląskich i Srebrnej Góry. Grają funk, rock, reggae. Czterech chłopaków intensywnie szuka wokalistki lub wokalisty do zespołu.

Sugerując się nazwą można pomyśleć, że członkowie zespołu to grający ostrego rocka wytatuowani, długowłosi kolesie. A tu siedzą przed nami młodzi ludzie, uśmiechnięci, zadowoleni z tego co robią.

"Regularnie gramy od pół roku. Co prawda pomysł stworzenia zespołu powstał dużo wcześniej, ponad rok temu. Pewnego wieczoru, podczas ferii zimowych w klasie maturalnej wpadlismy na pomysł zagrania paru kawałków funkowych. Zaczęło się od tego, że graliśmy u Jacka w pokoju i nagrywaliśmy swoje kawałki. PO napisaniu matury rozmawialiśmy o tym, że fajnie byłoby założyć zespół. Myśleliśmy również o nazwie. Akurat perkusista przechodził z maślanką w ręku. Zobaczyliśmy go przez okno i stwierdziliśmy, że wygląda jak trzy ćwierci do śmierci. Strasznie był wymęczony. Zapytalismy czy zagra z nami. Zgodził się i tak się zaczęło. W tej chwili spotykamy się regularnie co weekend. Przyjeżdżamy z Wrocławia, gdzie studiujemy i gramy razem w Gminnym Osrodku Kultury w Srebrnej Górze. Aktualnie szukamy wokalistki bądź wokalisty, gdyż w naszym dotychczasowym składzie nie radzimy sobie z wokalem. Chociaż oczywiście próbujemy, niestety z raczej marnym skutkiem. Zdecydowanie lepiej gramy niż śpiewamy"

Grupa "Trzy ćwierci do śmierci" od niedawna gra koncerty. Dużą popularnością cieszył się koncert w klubie "Zero", o którym pisaliśmy na naszych łamach. Grają covery popularnych zespołów jak i swoje kawałki.

Skład zespołu to:

Jacek "Kornik" Rabiej - bass
Tomek "Kinol" Szukała - gitara, wokal
Łukasz "Piotr Glaca" Wajda - perkusja
Mateusz "Tampon" Laska.

Wszystkich chetnych, którzy pragną sprawdzic swoje możliwości wokalne zapraszają na swoje próby, które odbywają się w soboty, w GOK w Srebrnej Górze. MOżna również umówić się z chłopakami telefonicznie:

783 691 058 telefon do Mateusza oraz 609 955 571 telefon do Tomka.

B.Klita

6

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • "Trzy ćwierci do śmierci" szuka wokalisty/tki

  2010-03-26 19:58:16

  B.Klita

  Nazwali swój zespół "Trzy ćwierci do śmierci". Pochodzą z Ząbkowic Śląskich i Srebrnej Góry. Grają funk, rock, reggae. Czterech chłopaków intensywnie szuka wokalistki lub wokalisty do zespołu.

 • 2010-03-27 12:56:55

  gość: ~Brat;p

  Ale Urwał!!:D Ale to było dobre:D

 • 2010-03-27 14:20:49

  gość: ~Hannah Montana

  Patrz Patrz:p ale urwał:P Chłopaki daja czadu:D Cos o tym wiemy;D

 • 2010-03-27 14:25:34

  gość: ~Sk8er Boy:P

  Taaaaa Właśniee!! Dają czaduuu!! Dobra muzaa do słuchania przy jeżdżeniu na desce:P

 • 2010-05-26 14:42:43

  gość: ~Alexis

  Pozdrawiam chlopakow z zespolu a w szczegolnosci Lukasza W.

 • 2010-05-26 14:45:24

  gość: ~BAlina

  w tym roku poproszę z racji tego że koncert odbywa się 5 czerwca poproszę o piękną dedykację od sąsiada!! POzdrawiam Łukasza!!!;)

 • 2010-05-26 14:48:08

  gość: ~Balina

  ostatnio dodany post

  Z racji tego że w tym roku koncert odbywa się w moje urodziny poproszę o piękną dedykację !!!!pozdro Łukasz;)

REKLAMA