Eliminacje regionalne Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska

Eliminacje regionalne Turnieju Orlika

Eliminacje regionalne Turnieju Orlika fot.: UM Ząbkowice Śląskie

W czwartek 22 września na boisku sportowym Orlik odbyły się eliminacje regionalne Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska. Turniej rozgrywany jest na kompleksach wybudowanych w ramach projektu "Moje Boisko-Orlik 2012".

Oprócz zawodów w Ząbkowicach Śląskich odbyły się eliminacje w Dzierżoniowie, Bożkowie i Bystrzycy Kłodzkiej. Zwycięska drużyna z poszczególnych turniejów pojedzie na finał wojewódzki do Wrocławia.

W Ząbkowicach Śląskich w kategorii chłopców starszych I miejsce zajęła drużyna UKS Orzeł. Natomiast w kategorii chłopców młodszych na turnieju rozgrywanym w Dzierżoniowie drużyna UKS Orzeł zajęła II miejsce.

Jeśli chodzi o rozgrywki dziewczyn: II miejsce w Bożkowie zajęła drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Ząbkowicach Śl. w kategorii dziewcząt młodszych, a w kategorii dziewcząt starszych na eliminacjach w Bystrzycy Kłodzkiej - Gimnazjum nr 1 w Ząbkowicach Śląskich również zajęło drugie miejsce.