Najlepsi uczniowie ze szkół nagrodzeni przez Starostę Ząbkowickiego fot.: Starostwo Powiatowe w Ząbkowicach Śląskich
Najlepsi uczniowie szkół ponadpodstawowych Powiatu Ząbkowickiego zostali nagrodzeni za wyniki w nauce. Otrzymali gratulacje i nagrody pieniężne.
26 czerwca odbyło się zakończenie roku szkolnego. W związku z tym, uczniowie szkół ponadpodstawowych z najlepszymi wynikami w nauce za rok szkolny 2025/2026, dla których organem prowadzącym jest Powiat Ząbkowicki, zostali nagrodzeni przez Romana Festera - Starostę Ząbkowickiego.
W trakcie uroczystych apeli, Starosta oraz Andrzej Regner - Członek Zarządu Powiatu, w imieniu Zarządu Powiatu, złożyli najlepszym uczniom serdeczne gratulacje oraz przekazali nagrody pieniężne. Podsumowali mijający rok szkolny, dziękując dyrektorom, całemu gronu pedagogicznemu oraz rodzicom. Życzyli również wszystkim udanych i bezpiecznych wakacji oraz odpoczynku, na który, z pewnością, zasłużyli.
Poniżej najlepsi uczniowie:
Zespół Szkół Zawodowych w Ząbkowicach Śląskich:
- Hanna Mosek – uczennica Technikum
- Hanna Spyrka - uczennica Technikum
- Mieszko Działa - uczeń Technikum
Liceum Ogólnokształcące w Ząbkowicach Śląskich:
- Oliwier Dziemieńczuk
- Bartosz Koprzak
- Lena Krajewska
Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Ziębicach:
- Maria Białokryty – uczennica Technikum
- Adrian Banasik - uczeń Technikum
- Bartosz Grzesiński - uczeń Technikum
Dodatkowo, Zarząd Powiatu nagrodził najlepszych uczniów Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Ząbkowicach Śląskich, którzy również otrzymali nagrody pieniężne.
- Martyna Placek - uczennica klasy VI b Szkoły Podstawowej
- Alan Pacek – uczeń klasy VI b Szkoły Podstawowej
em24.pl / Starostwo Powiatowe w Ząbkowicach Śląskich
REKLAMA
REKLAMA