Express-Miejski.pl

Bezpłatny bus ze Złotego Stoku na basen w Paczkowie wraca na wakacje

Basen w Paczkowie w okresie wakacyjnym będzie czynny codziennie w godz. od 10.30 do 20

Basen w Paczkowie w okresie wakacyjnym będzie czynny codziennie w godz. od 10.30 do 20 fot.: mp

Mieszkańcy Gminy Złoty Stok będą mogli ponownie skorzystać z bezpłatnego transportu na basen w Paczkowie.

Wakacyjne kursy rozpoczną się 29 czerwca 2026 roku i będą realizowane przez całe lato, od poniedziałku do piątku.

To dobra wiadomość dla osób, które chcą aktywnie spędzić wakacyjny czas i skorzystać z paczkowskiego basenu. Bezpłatny bus ułatwi mieszkańcom dojazd oraz powrót podczas letnich wyjazdów.

Autobus będzie odjeżdżał zgodnie z rozkładem jazdy BUS RYCERZ z przystanku znajdującego się obok Baru Apetit w Złotym Stoku.

Powrót zaplanowano na godzinę 16:25 z parkingu przy sklepie DINO w Paczkowie.

Organizatorzy przypominają, że transport przeznaczony jest wyłącznie dla mieszkańców Gminy Złoty Stok, liczba miejsc jest ograniczona, a przejazdy odbywają się zgodnie z regulaminem przewoźnika.

Ważna informacja – bilet wstępu na basen każdy uczestnik opłaca we własnym zakresie.

Centrum Kultury i Promocji w Złotym Stoku przypomina również, że nie zapewnia opieki na przystanku, podczas podróży ani w czasie pobytu na basenie.

em24.pl

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA