Express-Miejski.pl

Bezpłatne badanie wzroku w Złotym Stoku

zdjęcie ilustracyjne

zdjęcie ilustracyjne fot.: magnific.com

22 lipca w Złotym Stoku dostępny będzie OPTO-BUS, w którym będzie można wykonać badanie wzroku oraz skorzystać z doboru szkieł i opraw okularowych.  

Badania odbędą się w środę, 22 lipca, na parkingu przy Ośrodku Zdrowia w Złotym Stoku przy ul. 3 Maja 25.

W ramach wizyty dostępne będzie bezpłatne badanie wzroku pod kątem występowania wad refrakcji oraz profesjonalny dobór szkieł i opraw okularowych. Osoby zainteresowane będą mogły również zamówić okulary dopasowane do swoich potrzeb, m.in. do czytania, pracy przy komputerze, jazdy samochodem czy okulary progresywne.

Badania przeznaczone są dla osób, które ukończyły 15. rok życia. Organizator informuje także, że posiada umowę z NFZ na realizację recept refundowanych.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc zalecana jest wcześniejsza rejestracja telefoniczna pod numerem 570 107 107. Infolinia działa od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00–16:00.

em24.pl / Gmina Złoty Stok

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA