Express-Miejski.pl

Jednostki OSP Bardo, OSP Brzeźnica i OSP Przyłęk z nowymi systemami ostrzegania i alarmowania

zdjęcie ilustracyjne

zdjęcie ilustracyjne fot.: OSP Bardo

Burmistrz Marta Ptasińska oraz prezesi OSP w Przyłęku, Bardzie i Brzeźnicy podpisali porozumienie ws. montażu nowoczesnych systemów alarmowych w ramach projektu KPO.

W podpisaniu trójstronnej umowy wziął udział także komendant Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ząbkowicach Śląskich Tomasz Mądry.

Porozumienie dotyczy montażu, wykorzystania i utrzymania sprzętu oraz infrastruktury ostrzegania i alarmowania w ramach projektu rozbudowy systemu ostrzegania i alarmowania ze środków KPO oraz programu Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji „Odporność na kryzys”.

W ramach powyższego projektu w jednostkach OSP, które podpisały porozumienie zostaną zamontowane syreny cyfrowe, anteny, nowoczesny sprzęt i oprogramowanie.

Montaż nastąpi po zakończeniu przetargów organizowanych przez MSWiA. Projekt ma być ukończony do końca 2025 roku.

em24.pl / UMiG Bardo

2

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

  • Jednostki OSP Bardo, OSP Brzeźnica i OSP Przyłęk z nowymi systemami ostrzegania i alarmowania

    2025-02-04 11:12:14

    gość: ~Korwin

    OSP BARDO naszą dumą!!!

  • 2025-02-04 11:44:13

    gość: ~olo

    ostatnio dodany post

    OSP Dzbanów istnieje;czy przekształciło się w koło gospodyń?

REKLAMA