Express-Miejski.pl

Od 25 stycznia zmiana organizacji ruchu w Ziębicach. Sprawdź szczegóły [mapka] [aktualizacja]

zdjęcie ilustracyjne fot.: mp

Wykonawca przebudowy ulicy Wojska Polskiego w Ziębicach, firma Berger Bau Polska informuje, że od dnia 25 stycznia wdraża kolejny etap tymczasowej organizacji ruchu.

Ma to związek z rozpoczęciem prac instalacyjnych i budowlanych na skrzyżowaniu ulic Wałowej i Wojska Polskiego.

Na czas przebudowy zamknięty zostanie wjazd i wyjazd z ulicy Zamkowej, a także przejazd w ulicę Wałową w stronę cmentarza i osiedla. W pierwszej kolejności prowadzone będą prace przy przebudowie kanalizacji sanitarnej i sieci gazowej. Prosimy o ostrożność.

W przypadku potrzeby kontaktu z wykonawcą należy kontaktować się pod nr tel. 71/35 66 800 lub adres e-mail info@bergerbau.pl.PS.

- Informujemy, że zwrócona została już uwaga wykonawcy na zbyt krótki cykl czasu sygnalizacji świetlnej na obecnie przebudowywanym odcinku ulicy - informuje Gmina Ziębice.

W związku z tym konieczne jest przeniesienie przystanku autobusowego poza obręb wykonywanych prac. Tymczasowo zostanie on zlokalizowany na wysokości Ziębickiego Centrum Kultury.

[AKTUALIZACJA, 25.01, 8.50]: Wykonawca firma Berger Bau informuje, że ze względu na trudne warunki atmosferyczne, które utrudniają prace, zmiany zostaną wprowadzone od 1 lutego!

UMiG Ziębice

1

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

  • Od 25 stycznia zmiana organizacji ruchu w Ziębicach. Sprawdź szczegóły [mapka] [aktualizacja]

    2023-01-25 14:08:41

    gość: ~pasierb Bogdana

    ostatnio dodany post

    o wy gno.je jedne

REKLAMA