Express-Miejski.pl

Gmina Bardo wydała kolejny numer biuletynu on-line. Wkrótce otwarcie Domu Seniora

Trzeci numer Biuletynu Bardzkiego on-line zawiera informacje m.in. o zrealizowanych inwestycjach w ostatnim czasie, a także kolejnych planach fot.: mp

Gmina Bardo prezentuje trzeci numer Biuletynu Bardzkiego, a w nim m.in. o Centrum Seniora i innych inwestycjach, zarówno zakończonych, jak i planowanych do realizacji.

W gazetce znajdziemy też szczegółowe informacje na temat najważniejszych wydarzeń na terenie gminy w ciągu ostatnich trzech miesięcy - podpisaniu porozumienia o współpracy z gminą Keda, dożynkach gminnych w Dzbanowie, mistrzostwach Polski w Bike Maratonie MTB, którego gmina była współorganizatorem, Bardzkiej Piąteczce, czy rozpoczęciu roku szkolnego i otwarciu Laboratorium Przyszłości.

Mieszkańcy otrzymują też szczegółowe informacje w sprawie dodatku węglowego, mają przedstawioną ofertę zajęć prowadzonych w Centrum Kultury i Bibliotece, a także mogą zapoznać się z ofertą powstającego Centrum Seniora. Obiekt rozpocznie funkcjonowanie jeszcze w tym roku.

3 NR BARDZKIEGO BIULETYNU ON-LINE DO POBRANIA [KLIK]

 

em24.pl

5

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

  • Gmina Bardo wydała kolejny numer biuletynu on-line. Wkrótce otwarcie Domu Seniora

    2022-10-13 15:30:56

    gość: ~Nowy burmistrz

    Mam w d...e zachcianki. Krzysztofa

  • 2022-10-13 15:37:31

    gość: ~gus

    Fajnie bo ani słowa o kryzysie ani wyzwaniach stojących przed gminą wobec niego. Optymistycznie. Ani słowa też o czereśniowym sadzie, zamknięciu goku na kolejowej i przeniesieniu biblioteki, która otwarta jest raz w tygodniu przez parę godzin. A poza tym dziwnie. W lipcowym numerze było 15 zdjęć burmistrza. W obecnym jest tylko 12. Czuć niedosyt. Nie wiadomo czy się cieszyć czy bać wobec skali tego o czym nie nie ma w biuletynie. Zdecydowanie bardziej jest straszno po lekturze niż śmieszno. Burmistrz nie mówi co nas czeka, nie pociesza, nie można przeczytać, że dostrzega problemy na horyzoncie. Milczy o nich, a wręcz ignoruje. A może nie widzi, że wszystko się zmienia?

  • 2022-10-13 16:27:16

    gość: ~miały

    a gdzie lampy solarne w Dzbanowie, miały być solary a sa z kabla ?? oszczedności że hey..

  • 2022-10-13 19:07:42

    gość: ~Haha

    Huff

  • 2022-10-14 13:55:29

    gość: ~Nowy burmistrz

    ostatnio dodany post

    Kłamca z ciebie Krzysztof

REKLAMA