Express-Miejski.pl

Nowy sprzęt dydaktyczny dla uczniów „Wrocławskiej” w ramach projektu pn. „Inwestycja w kwalifikacje”

Dostawa wyposażenia i sprzętu dydaktycznego w ramach projektu „Inwestycja w kwalifikacje” fot.: Powiat Ząbkowicki

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

W Zespole Szkół Zawodowych przy ul. Wrocławskiej w Ząbkowicach Śląskich w ramach projektu „Inwestycja w kwalifikacje” pojawił się nowy sprzęt dydaktyczny.

W skład dostarczonego sprzętu wchodzą między innymi: komputery – stacje robocze i monitory (32 szt.), tablice interaktywne z projektorami krótkoogniskowymi i mobilną podstawą (3 szt.), tablet (6 szt.), aparat cyfrowy (1szt.), kamera cyfrowa Full HD (1 szt.), komputer – serwer stanowiskowy (6 szt.), drukarka A3 (1 szt.), samochodowy komputer diagnostyczny z oprogramowaniem (1 szt.), drukarka 3D, oprogramowanie do planowania kariery (1 szt.) i inne.

Działania Powiatu Ząbkowickiego są odpowiedzią na potrzeby i problemy wynikające z diagnozy i potrzeb szkół. Celem samego projektu jest zwiększenie jakości i atrakcyjności oferty edukacyjnej, poprzez doposażenie
w niezbędny sprzęt i wyposażenie oraz realizację zajęć specjalistycznych, co w następstwie pozwoli na podniesienie kompetencji cyfrowych, manualnych i zawodowych uczniów.

Powiat Ząbkowicki w szkołach zawodowych w Ząbkowicach Śląskich
i Ziębicach realizuje projekt „Inwestycja w kwalifikacje” na całkowitą wartość 2.740.530,50 zł. Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach RPO WD 2014-2020 z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Powiat Ząbkowicki

1

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

  • Nowy sprzęt dydaktyczny dla uczniów „Wrocławskiej” w ramach projektu pn. „Inwestycja w kwalifikacje”

    2022-07-30 12:24:35

    gość: ~alibaba

    ostatnio dodany post

    A zrobią wreszcie remont wjazdu i placu od strony ul. Mickiewicza w tej "nowocześnie wyposażonej" chłe, chłe szkole, kształcącej " kwalifikowanych " pomocników murarzy

REKLAMA