Express-Miejski.pl

Modernizacja drogi w Dzbanowie. Podpisano umowę z wykonawcą

Podpisano umowę na modernizację drogi w Dzbanowie fot.: Gmina Bardo

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

W ramach inwestycji zmodernizowany zostanie 450 metrowy odcinek publicznej drogi gminnej o szerokości 3,5 m oraz zamontowanych będzie 15 lamp ledowych.

29 czerwca Krzysztof Żegański, burmistrz Barda podpisał umowę na  modernizację drogi nr 118797D, położonej na działce nr 183 w Dzbanowie. Inwestycja realizowana jest przy dofinansowaniu ze środków Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych.

W ramach inwestycji zmodernizowany zostanie 450 metrowy odcinek publicznej drogi gminnej o szerokości 3,5 m oraz zamontowanych będzie 15 lamp ledowych. Na drodze powstaną również dwie mijanki ruchu.

Wykonawcą jest Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych „Drogmost” Sp. z o.o. z siedzibą w Kłodzku przy ul. Objazdowej 24, reprezentowane przez Grzegorza Marcina Łomnickiego – prezesa zarządu.

Wartość umowy opiewa na kwotę 614 508,00 zł. Termin realizacji zadania ustalono do końca października 2022 r. Gwarancja wykonawcy, to 60 miesięcy od odbioru robót.

- Cieszymy się, że będzie zrealizowana kolejna inwestycja drogowa w naszej gminie, która wpłynie na poprawę jakości i standardu drogi oraz bezpieczeństwo uczestników ruchu - informuje samorząd Gminy Bardo.

Gmina Bardo

2

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Modernizacja drogi w Dzbanowie. Podpisano umowę z wykonawcą

  2022-07-01 19:04:29

  gość: ~zenek

  burmistrz Barda,ze swoimi sołysami za 600 zł,mies.przyklepują wszystko co Don Corleone zaproponuje,drogi polne,wiaty festynowe np.w Dzbanowie za 90 tys.singeltraki za ile???ale jak mieszkańcy Laskówki i Janowca,od 30-tulat proszą--burmistrzu wyremontuj nam drogę między naszymi wioskami,to głucha cisza,a sołtys Laskówki śpi,wystarczy postraszyć Nadleśnictwo Bardo,że to ich działalność,doprowadziła do nieodwracalnych zniszczeń na tych drogach leśnych,więc niech wykładają kasę na remont tego co zniszczyli,ale tutaj trzeba i sołtysa i burmistrza w akcji,niestety ,kręcą lody na własne konta

 • 2022-07-26 15:59:36

  gość: ~miesiac

  ostatnio dodany post

  miesiąc minął nic...nie zrobione...brawo..

REKLAMA