Express-Miejski.pl

Nową drogą na Kozielno - Piknik Wędkarski dla dzieci już w najbliższą niedzielę

Piknik wędkarski z okazji Dnia Dziecka na Zbiorniku Kozielno fot.: PZW Ząbkowice Śląskie

Koło PZW Ząbkowice Śląskie wspólnie z burmistrzem i firmą BAUD Polska serdecznie zapraszają dzieci z gminy Ząbkowice Śląskie oraz koła na Piknik Wędkarski.

Wydarzenie odbędzie się z okazji Dnia Dziecka nad Zbiornikiem Kozielno w najbliższą niedzielę 29 maja 2022 roku.

Piknik zaplanowano się na brzegu od strony drogi betonowej Byczeń – Paczków, do którego prowadzi świeżo wyremontowana droga szutrowa o długości ponad 400 m. - Droga prowadząca do zbiornika od tej strony przez lata była w opłakanym stanie, a w ostatnim okresie praktycznie uniemożliwiała dotarcie do wody. Na szczęście dzięki zaangażowaniu kilku osób oraz dobrej współpracy z PGW Wody Polskie i KSM Byczeń udało się drogę przebudować. Mam nadzieję, że będzie służyła wędkarzom i turystom przez długi okres – informuje Daniel Ciepierski, prezes ząbkowickiego koła.

Piknik rozpocznie się o godzinie 8:30, a od dzieci nie wymagane są karty wędkarskie. Zarząd przygotował oprócz zawodów wiele niespodzianek. W niedzielę młodzi miłośnicy wędkarstwa będą mogli popływać motorówką Wodnego Pogotowia Ratunkowego, wziąć udział w konkursie zwijania wędki na czas czy wspólnie pogrilować. Oczywiście nie zabraknie koszulek „Łączy nas pasja do wędkowania”.

em24.pl

2

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Nową drogą na Kozielno - Piknik Wędkarski dla dzieci już w najbliższą niedzielę

  2022-05-28 20:25:56

  gość: ~Wienek

  Super piknik jest, ryb nie ma, PZW do utylizacji!!!!!!!!!!!!

 • 2022-05-29 13:05:15

  gość: ~Olcia fasolcia

  ostatnio dodany post

  No w końcu ktoś pomyślał o naprawieniu tej drogi. Ostatnio żałowałam, że w moim aucie nie można zamienić zawieszenia na pancerną amfibie. Bo czym innym niż wodoodpornym czołgiem po tych dołach i kałużach to tam nie szło przejechać.

REKLAMA