Express-Miejski.pl

Samorząd szuka chętnych na budowę inkubatora przedsiębiorczości. Oferty można składać do 10 czerwca

grafika ilustracyjna fot.: UMiG Ząbkowice Śląskie

Gmina ogłasza drugi przetarg na roboty budowlane dla zadania pn.: Utworzenie infrastruktury przeznaczonej dla przedsiębiorców w Kłodzku, Ziębicach i Ząbkowicach Śląskich.

Przedmiotem niniejszego zamówienia jest wykonanie na podstawie posiadanej przez Zamawiającego dokumentacji projektowej (PZT, PAB I PT) oraz Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych - robót polegających budowie budynku biurowo-usługowo-magazynowego wraz z urządzeniami infrastruktury technicznej w granicach działki nr ewid.2/36 i budową odcinka drogi dojazdowej w granicy działki nr ewid.2/31 w ramach zdania inwestycyjnego pod nazwą: Utworzenie infrastruktury przeznaczonej dla przedsiębiorców w Kłodzku, Ziębicach i Ząbkowicach Śląskich.

Zakres przewidzianych robót to m.in.:

- wykonanie robót przygotowawczych m.in. wycinka drzew i oczyszczenie z zakrzaczeń terenu zgodnie z decyzją, wykonanie utwardzenia i utrzymanie drogi dojazdowej do terenu inwestycji, wywóz i utylizacja odpadów zalegających na terenie działek przeznaczonych pod inwestycję.

- budowa budynku części usługowo – mieszkalnej niepodpiwniczonej o konstrukcji mieszanej - żelbetowej i murowanej. Strop żelbetowy płaski. W części z tarasem użytkowym.

- część magazynowa o konstrukcji nośnej stalowej w postaci ram jednonawowych. Ramy stalowe o rozpiętości 12000 mm rozmieszczone co 5000 mm. Pokrycie dachowe i ścienne -płyty warstwowe

- zagospodarowanie działki poprzez utwardzenie terenu kostką brukową betonową, wykonaniem miejsc postojowych z płyt ażurowych ogrodzeniem terenu oraz wykonaniem nowych terenów zielonych z nasadzeniami.

- wykonanie drogi dojazdowej z kostki betonowej wraz z podbudową szer. 7 m i długości 45 mb.

- wykonanie instalacji wod-kan, elektrycznych, co, wentylacji. Na dachu części południowo- zachodniej planuje się instalację fotowoltaiczną. Ogrzewanie – kaskada pomp ciepła powietrze-woda.

- wykonanie odwodnienia terenu oraz przyłączy do budynku niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania obiektu.

Termin składania ofert mija 10 czerwca o godz. 10. Szczegółowe informacje można znaleźć tutaj [KLIK].

em24.pl

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA