Express-Miejski.pl

W aucie miał kilkaset porcji narkotyków. Wpadł podczas kontroli drogowej i trafił do aresztu [video]

Miał przy sobie kilkaset porcji narkotyków. Wpadł podczas kontroli drogowej i trafił do aresztu fot.: KPP Ząbkowice Śląskie

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

29-latek został zatrzymany do kontroli drogowej w Kamieńcu Ząbkowickim. Okazało się, że miał przy sobie sporą ilość narkotyków, a przed jazdą palił marihuanę.

10 stycznia policjanci z Kamieńca Ząbkowickiego zatrzymali do kontroli drogowej kierującego oplem. - Kiedy tylko zbliżyli się do pojazdu z wnętrza kabiny poczuli charakterystyczny zapach marihuany. Mężczyna, który kierował pojazdem był wyraźnie niespokojny i unikał kontaktu wzrokowego. Okazało się, że powodem jego zachowania było posiadanie środków odurzających i to w niemałych ilościach. Mężczyzna posiadł przy sobie kilkaset porcji amfetaminy oraz kilkadziesiąt marihuany. Narkotyki były spakowane w foliowych workach. Mężczyźnie pobrano również krew do badań pod kątem prowadzenia auta w stanie pod wpływem środków odurzających. 29-latek przyznał się bowiem munudrowym, że przed podróżą palił marihuanę - relacjonuje Katarzyna Mazurek, oficer prasowy ząbkowickiej policji.

Prokurator wystąpił do sądu z wnioskiem o tymczasowy areszt, a sąd przychylił się do wniosku i zastosował wobec 29-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na trzy miesiące.

em24.pl / KPP Ząbkowice Śląskie

5

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA


REKLAMA