Express-Miejski.pl

W ciągu doby zatrzymali czterech poszukiwanych i nietrzeźwego kierującego

zdjęcie ilustracyjne fot.: mp

Policjanci z powiatu ząbkowickiego tylko jednego dnia zatrzymali czterech poszukiwanych i nietrzeźwego kierującego, który jechał autem mając ponad dwa promile alkoholu.

8 października około godz. 7:30 policjanci na terenie gminy Ziębice zatrzymali pierwszego poszukiwanego. Następny został ujawniony po godzinie 13 w Ząbkowicach Śląskich. Obaj zostali odwiezieni do wskazanych placówek. Kolejny 30-letni mieszkaniec Ziębic został zatrzymany podczas kontroli drogowej. Pasażer samochodu Opel został już przewieziony do zakładu karnego, gdzie będzie odbywał zasądzoną karę pozbawienia wolności. Czwartego ząbkowiccy policjanci zatrzymali po godzinie 23 w Ząbkowicach Śląskich. 29-letni mieszkaniec powiatu ząbkowickiego, miał odbywać karę 4 lat pozbawienia wolności za popełnione na przełomie kilku ostatnich lat przestępstwa.

Nie próżnowali również funcjonariusze ruchu drogowego. Oprócz kilku zdarzeń na drodze zatrzymali nietrzeźwego kierującego. 43-letni mieszkaniec gminy Bardo prowadził samochód marki Iveco mając w organizmie ponad dwa promile alkoholu. Został zatrzymany do kontroli w miejscowości Braszowice. Badanie alkomatem około godz. 14 wykazało u niego 2,22 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Teraz za kierowanie w stanie nietrzeźwości odpowie przed sądem.

em24.pl / KPP Ząbkowice Śląskie

5

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • W ciągu doby zatrzymali czterech poszukiwanych i nietrzeźwego kierującego

  2021-10-11 11:03:19

  gość: ~ciekawy

  Co to są palcówki o których zostali odwiezieni?

 • 2021-10-13 18:38:20

  gość: ~Ak

  @~ciekawy
  Chcesz jechać ?

 • 2021-11-01 23:21:07

  gość: ~Znajomy

  @~Ak chciał jechać, dobrze ,że nikomu krzywdy nie zrobił to jest najważniejsze ,potencjalny morderca. Nazywajmy rzeczy po imieniu, może zrozumia Ci co po alkoholu siadają kierownice. Karac solidnie i ratować innym zdrowie i życie.

 • 2021-11-02 10:18:03

  gość: ~Sasza

  @~ciekawy
  Do dnietropawlowska placówka czekistow

 • 2021-11-05 18:43:42

  gość: ~Tez kierowca

  ostatnio dodany post

  Po zlapaniu na jezdzie pod wplywem obowiazkowo alcoblokada do konca zycia. Najlepiej to chyba by bylo we wszystkich samochodach profilaktycznie. No ale o czym by wtedy pisali.

REKLAMA