Express-Miejski.pl

Konferencja dla seniorów z terenu gminy Ząbkowice Śląskie i Czerwonego Kostelca

Celem projektu „Razem w aktywnej starości” jest wzmocnienie współpracy pomiędzy seniorami i wymiana doświadczeń w sprawowaniu opieki nad osobami starszymi oraz organizacji czasu wolnego dla seniorów na terenach przygranicznych fot.: mp

Już w najbliższy czwartek seniorzy z gminy Ząbkowice Śląskie mogą wziąć udział w warsztatach z muzykoterapii, gimnastyki mózgu czy pierwszej pomocy.  

16 września o godz. 9.30 w dawnym budynku gminazjum nr 2 przy Pl. M. Curie Skłodowskiej 1 w Ząbkowicach Śląskich odbędzie się konferencja dla seniorów. W programie spotkania zaplanowano warsztaty z muzykoterapii, z gimnastyki mózgu, udzielania pierwszej pomocy oraz zwiedzanie Domu Seniora w Ząbkowicach Śląskich.

Celem projektu „Razem w aktywnej starości” jest wzmocnienie współpracy pomiędzy seniorami i wymiana doświadczeń w sprawowaniu opieki nad osobami starszymi oraz organizacji czasu wolnego dla seniorów na terenach przygranicznych.

Szczegółowe informacje można usyskać pod numerem tel. 74 8 100 254 oraz poprzez e-mail: k.trzeciak@opszabkowiceslaskie.pl.

Gmina Ząbkowice Śląskie

1

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

  • Konferencja dla seniorów z terenu gminy Ząbkowice Śląskie i Czerwonego Kostelca

    2021-09-14 17:39:05

    gość: ~ciekawe

    ostatnio dodany post

    Proponuję rozszerzyć o dwa panele. Jeden o sposobach pozyskiwania i gromadzenia wody pitnej w terenach przygranicznych a drugi o współpracy turystycznej w rejonie Śnieżnika z uwzględnieniem szerokich i dalekich widoków. Proszę nie zapomnieć o poczęstunku łącznie z piwem Piast lub Namysłów.

REKLAMA