Express-Miejski.pl

Nie żyje zaginiony 28-letni Wojciech Olszewski. Mężczyzna popełnił samobójstwo [aktualizacja]

zdjęcie ilustracyjne fot.: mp

Ciało mężczyzny znaleziono 9 września w godzinach wieczornych w Strąkowej (gm. Ząbkowice Śląskie) nieopodal domu, w którym ostatnio mieszkał.

O zaginięciu 28-latka informowaliśmy dziś rano. Mężczyzna po raz ostatni widziany był przez bliskich 4 września. Tego dnia około godz. 20 miał wysłać partnerce wiadomość o niepokojącej treści. Od tamtego momentu kontakt z mężczyzną się urywa.

Dziś w godzinach wieczornych jego ciało znaleziono nieopodal domu. Na miejscu czynności prowadzi policja pod nadzorem prokuratury, która ustala okoliczności zdarzenia.

[AKTUALIZACJA, 10 września, godz. 8.30]: - 9 września około godz. 18.45 funkcjonariusze zostali powiadomieni przez 26-letnią kobietę, że w aucie Daewoo Matiz znajdującym się w polu kukurydzy ujawniła zwłoki byłego konkubenta - 28-letniego mężczyzny. Na miejsce udała się zarówno policja, jak i prokurator. Wstępne czynności przeprowadzone na miejscu wskazały, iż mężczyzna dokonał czynu samobójczego poprzez zatrucie się spalinami pochodzącymi z doprowadzanymi do wnętrza pojazdu rury wydechowej. Ciało 28-latka zabezpieczono do sekcji zwłok, natomiast pojazd po wykonaniu czynności przekazano rodzinie - informuje Katarzyna Mazurek, oficer prasowy ząbkowickiej policji.

em24.pl

REKLAMA