Express-Miejski.pl

TBS ogłosiło przetarg na budowę budynku z lokalami mieszkalnymi na wynajem

Budynek z 24 mieszkaniami na wynajem powstanie na os. Letnim w Ząbkowicach Śląskich fot.: UM Ząbkowice Śląskie

Towarzystwo Budownictwa Społecznego w Ząbkowicach Śląskich ogłosiło przetarg na budowę budynku mieszkalnego. W obiekcie znajdą się 24 lokale mieszkalne.

Budynek powstanie na Osiedlu Letnim przy ul. Jasnej w Ząbkowicach Śląskich. Wszystkie mieszkania będą lokalami pod wynajem, a łączna powierzchnia użytkowa obiektu wyniesie 1284.48 m2. Gmina pozyskała na ten cel wsparcie finansowe ze środków Funduszu Dopłat w kwocie ponad 1.7 mln zł w ramach realizacji przez Bank Gospodarstwa Krajowego programu budownictwa komunalnego.

Zainteresowani budową obiektu mają czas na składanie ofert do 24 września. Po podpisaniu umowy na realizację zadania firma będzie miała rok na realizację inwestycji. Więcej szczegółowych informacji odnośnie przetargu można znaleźć tutaj [KLIK].

Z mieszkań na wynajem będą mogły skorzystać osoby fizyczne oraz osoby zgłoszone do wspólnego zamieszkania, które w dniu objęcia lokalu nie posiadają tytułu prawnego do innego lokalu mieszkalnego w Ząbkowicach Śląskich. Pod uwagę będzie brany też m.in. średni miesięczny dochód gospodarstwa domowego w roku poprzedzającym rok, w którym zawierana jest umowa najmu lokalu mieszkalnego.

em24.pl

4

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • TBS ogłosiło przetarg na budowę budynku z lokalami mieszkalnymi na wynajem

  2021-09-01 13:24:52

  gość: ~xD

  Według dokumentacji działka 18/1 50% własności TBS, 50% własności Marcin Skoczeń, właściciel firmy budowlanej Skomar. No ciekawe kto wygra przetarg na budowę budynku, ciekawe, hmmm...

 • 2021-09-01 13:35:32

  gość: ~zabkowiczanin

  @~xD

  jeden ch kto wybuduje , wazne aby bylo

 • 2021-09-01 14:27:27

  gość: ~ilona

  @~xD
  Ciekawe skąd Ty masz takie rewelacje?

 • 2021-09-01 15:45:32

  gość: ~xD

  ostatnio dodany post

  @~ilona
  Z dołączonej do ogłoszenia dokumentacji. Ludzie nadal nie umieją/olewają informację publiczną, a potem płacz bo przykładowo wycięli 100 drzew i "nikt nie wiedział"

REKLAMA