Express-Miejski.pl

Nowi najemcy w ząbkowickim parku handlowym. Oficjalne otwarcie zaplanowano na październik

Wizualizacja parku handlowego powstającego przy ul. Wrocalwskiej w Ząbkowicach Śląskich fot.: mp

Trzy miesiące dzielą nas od otwarcia pierwszego parku handlowego na terenie miasta.

Już w październiku mieszkańcy Ząbkowic Śląskich i okolic będą mogli komfortowo i z łatwością zaspokoić wszelkie, najpilniejsze potrzeby zakupowe, bez potrzeby odbywania dalekich podróży. W parku handlowym w Ząbkowicach Śląskich swoje oferty prezentować będzie 15 znanych i cenionych sieciówek.

- Obecnie znane jest nam 9 marek (Rossmann, Action, Media Expert, Sinsay, PSB Mrówka, Martes Sport, Kaes Sport, Deichmann, Biedronka), które podpisały umowy najmu z inwestorem i przygotowuje swoje lokale, by w październiku przywitać pierwszych gości - mówi Iwo Knopik ze spółki PANOVA.

Do tego grona ostatnimi czasy dołączyły 3 brandy, które idealnie uzupełniają tenant-mix projektu i wpisują się w całą estetykę i strategię obiektu. Sektor sportowo-modowy zostanie dodatkowo obsadzony salonem 4F (230m2), szeroką gamę zabawek, drobnej elektroniki, kosmetyków czy artykułów biurowych, dekoracyjnych, wyposażenia wnętrz a nawet dla zwierząt zapewni TEDI (960m2), natomiast najnowszą kolekcję ponadczasowej odzieży będzie można znaleźć w Q&Q (573m2).

12 podpisanych umów najmu przekłada się na 90 proc. wynajętej powierzchni handlowej. W dalszym ciągu trwają intensywne rozmowy z kolejnymi partnerami biznesowymi – wszystko po to, by w momencie otwarcia, obiekt był wynajęty w 100 proc.

em24.pl

14

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA