Express-Miejski.pl

Audi wypadło z drogi i uderzyło w przydrożną skarpę [foto] [aktualizacja]

Audi wypadło z drogi na krajowej ósemce fot.: em24.pl

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

Do zdarzenia doszło 24 lipca przed godz. 23 na krajowej ósemce za Ząbkowicami Śląskimi w kierunku Wrocławia. Ruch odbywa się wahadłowo.

Kierujący Audi po tym jak stracił panowanie nad pojazdem i zjechał z drogi, uderzył najpierw w znak drogowy, a następnie w przydrożną skarpę. 

Autem podróżowało dwóch mężczyzn. Oboje z obrażeniami zostali przetransportowani do szpitala. 

Na miejscu oprócz zespołu ratownictwa medycznego obecni są także strażacy oraz policja, która ustala okoliczności zdarzenia.

[AKTUALIZACJA, 26.07, godz. 9.45]: - Mieszkaniec powiatu lubińskiego, kierujący pojazdem marki Aud, na łuku drogi nie dostosował prędkości do warunków ruchu w wyniku czego wypadł z drogi i wjechał do przydrożnego rowu. Podróżował z pasażerem, który nie odniósł poważniejszych obrażeń i po zaopatrzeniu został zwolniony ze szpitala. Kierujący doznał natomiast poważniejszych obrażeń w postaci złamania ręki oraz żeber, a także urazów wewnętrznych i został przetransportowany do szpitala w Polanicy-Zdroju. Ze względu na obrażenia u mężczyzny niemożliwe było przeprowadzenie badania na zawartość alkoholu w organizmie, w związku z czym pobrana została mu krew do badań - informuje Katarzyna Mazurek z ząbkowickiej policji.

em24.pl

1

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

  • Audi wypadło z drogi i uderzyło w przydrożną skarpę [foto]

    2021-07-25 11:34:42

    gość: ~jebudu

    ostatnio dodany post

    dobry dzik

REKLAMA