Express-Miejski.pl

Potrącenie motocyklisty w Laskach [foto]

Potrącenie motocyklisty w Laskach fot.: em24.pl

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

Na drodze krajowej 46 w Laskach doszło do potrącenia motocyklisty. Na miejscu interweniowała straż pożarna, policja oraz zespół ratownictwa medycznego.

Zdarzenie miało miejsce 22 lipca około godz. 11.30. - Motocyklista oświadczył, że kierowca samochodu ciężarowego najprawdopodobniej nie zauwazył go i potrącił, po czym odjechał z miejsca zdarzenia - relacjonuje Katarzyna Mazurek, oficer prasowy ząbkowickiej policji. Kierującemu jednośladem na szczęście nie stało się nic poważnego.

Kierowca samochodu ciężarowego został ustalony i zatrzymany kilka kilometrów dalej. - Nie przyznał się jednak do potrącenia motocyklisty, w związku z czym został zatrzymany, dowody zabezpieczono, a w sprawie wypowiedzą się biegli i to od ich opinii zależy dalszy tok postępowania - dodaje policjantka. Czynności w sprawie są prowadzone pod kątem spowodowania kolizji, gdyż obrażenia kierowcy motocykla nie były poważne i nie powodują naruszenia czynności narządu ciała na czas powyżej siedmiu dni.

Na czas udzielania pomocy motocykliście i prowadzonych czynności występowały nieznaczne utrudnienia w ruchu. Odbywał się on wahadłowo.

em24.pl

1

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

  • Potrącenie motocyklisty w Laskach [foto]

    2021-07-23 20:55:50

    gość: ~Anty UKRAINIEC

    ostatnio dodany post

    Pewnie jakiś ukrainiec ciężarówką pierdolony co prawko za worek zboża dostał

REKLAMA