Express-Miejski.pl

Jeździł po marketach i kradł artykuły chemiczne, kawę oraz...skarpetki

zdjęcie ilustracyjne fot.: KPP Ząbkowice Śląskie

Ząbkowiccy policjanci zatrzymali 46-latka podejrzanego o kradzież głównie artykułów chemicznych i kawy. Jego łupem padły też chociażby kapsułki do zmywarek czy skarpetki.

W miniony piątek policjanci z ząbkowickiej komendy udali się do jednego z marketów w Ząbkowicach Ślaskich gdzie, jak wynikało z uzyskanych przez nich informacji, na parkingu miał znajdować się samochód Audi a w nim artykuły pochodzące z kradzieży sklepowych. Na miejscu w pojeździe policjanci ujawnili szereg artykułów chemicznych i spożywczych i niezwłocznie ustalili kierowcę samochodu.

Mężczyzna oświadczył, że rzeczy z samochodu nie są jego tylko kolegi, który zaraz wróci. Policjanci jednak nie dali się nabrać. Ustalili skąd mogą pochodzić przedmioty z samochodu i przejrzeli monitoring sklepowy. Widać było na nim wyraźnie jak 46-letni mieszkaniec powiatu dzierżoniowskiego dokonuje kradzieży żeli pod prysznic biorąc je z półki i chowając do plecaka.

- Łącznie mężczyzna ukradł w marketach w Stoszowicach, Budzowie i Ząbkowicach Śląskich 17 sztuk żeli pod prysznic, 8 kaw różnego rodzaju, maszynki do golenia, kapsułki do zmywarek, wodę toaletową i 3 pary skarpet. Łączna wartość skradzionych artykułów przekroczyła 500 zł - informuje Katarzyna Mazurek, oficer prasowy ząbkowickiej policji.

Sprawca odpowie przed sądem za przestępstwo kradzieży, za które kodeks karny przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności. - 46-latek usłyszał już zarzut i przyznał się do popełnionego czynu - dodaje policjantka.

em24.pl

3

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Jeździł po marketach i kradł artykuły chemiczne, kawę oraz...skarpetki

  2021-07-19 14:22:27

  gość: ~Ochroniarz

  Ja pie....e ale złodziej za skarpety będzie pierdzial pare lat he he .

 • 2021-07-19 19:04:04

  gość: ~xerxes

  Jeszcze przekroczyło 500 zeta. Co za tuman.

 • 2021-07-19 21:35:32

  gość: ~Ja

  ostatnio dodany post

  Biedne społeczeństwo zniża się do kradzieży. Obecne cele władzy to dopier..lić wszystkim którzy przejawiają jakiekolwiek chęci uczciwej pracy, a potem dać pieniądze patoli która pracą gardzi.

REKLAMA