Express-Miejski.pl

W najbliższą sobotę Festiwal Piwa i Sera w Srebrnej Górze

zdjęcie ilustracyjne fot.: em24.pl

17 lipca na srebrnogórskiej twierdzy odbędzie się V edycja Festiwalu Piwa i Sera. Nie zabraknie dobrego piwa, regionalnych serów i muzyki na żywo.

Festiwal z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem. I nie ma się czemu dziwić, bo podczas imprezy na dziedzińcu największej w Europie górskiej fortyfikacji najlepsze okoliczne browary podawać będą znakomite rzemieślnicze piwa, które zadowolą podniebienia każdego smakosza. Na stoiskach pojawi się Browar Rebelia, Książęcy Browar Nysa, Browar Świdnica, Browar Wielka Sowa, PIWO Z ZUKA oraz Cześć Brat - browar.

Miłośnicy sera również nie będą mieć powodów do narzekań, gdyż będą serwowane m.in. sery z Podhala, góralskie oraz zagrodowe. O Wasze podniebienie zadbają wytwórcy: AhSer Serowarnia Rzemieślnicza, Sery Lutomierskie z Gór Sowich, Serotonina- wrocławskie sery rzemieślnicze, Sernica Dolnośląska.  

W historycznych murach srebrnogórskiej twierdzy rozbrzmiewać będzie dobra muzyka, którą zapewni od godz. 18 do 22 zespół Ostatnie Takie Trio”. Przewidziano również wiele konkursów z nagrodami. Gwarantowana jest nie tylko dobra strawa podlana wybornym piwem i dobra zabawa, ale także piękne widoki i niepowtarzalny klimat górskiej fortecy. 

Jak zawsze nie zapomniano również o najmłodszych gościach dla których zaplanowano m.in. zabawy animacyjne przy muzyce, malowanie twarzy oraz mini zoo, w którym mieszkają przesympatyczne kózki i owca. Z pewnością wszystkie dzieci będą się świetnie bawić. 

Warto zauważyć, że zwiedzając twierdzę srebrnogórską i uczestnicząc w imprezach wspieracie rozwój całego obiektu, który stale dynamicznie się rozwija.
Pamiętajcie! Sobota, 17 lipca! Od godziny 15.00 w Twierdzy Srebrna Góra będzie czekać pyszne piwo, smaczne serki i mnóstwo dobrej zabawy.

Zapraszamy!

em24.pl

1

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

  • W najbliższą sobotę Festiwal Piwa i Sera w Srebrnej Górze

    2021-07-15 17:50:02

    gość: ~ja jako były

    ostatnio dodany post

    Skrót tego festiwalu to przypadek? :) Nie sądzę ;)

REKLAMA