Express-Miejski.pl

19-latek zdemolował łazienkę w pokoju hotelowym

zdjęcie ilustracyjne fot.: freepik

Mężczyzna podczas zatrzymania był agresywny. Teraz oprócz zniszczenia mienia odpowie również za znieważenie i naruszenie nietykalności policjantów.

23 czerwca policja została powiadomiona przez właściciela hotelu w Złotym Stoku, że jeden z klientów zdemolował łazienkę w pokoju, w którym przebywał. - Policjanci niezwłocznie udali się na miejsce zgłoszenia. Mężczyzna przebywał w pokoju. Był pod wyraźnym wpływem alkoholu. Był pobudzony i agresywny. Stróże prawa pouczali agresywnego mieszkańca Bogucic, aby zachowywał się zgodnie z prawem, jednak 19-latek nie reagował na wydawane polecenia. Zaczął znieważać funkcjonariuszy, grozić im oraz naruszył ich nietykalność. Policjanci byli zmuszeni użyć wobec niego chwytów obezwładniających i kajdanek - informuje Katarzyna Mazurek z ząbkowickiej policji.

Jego postępowanie doprowadziło do tego, że oprócz zarzutu zniszczenia mienia mężczyzna usłyszał zarzuty znieważenia, naruszenia nietykalności oraz wymuszanie zaniechania prawnej czynności służbowej. Po wytrzeźwieniu 19-latek przyznał się do przedstawianych mu zarzutów. O jego dalszym losie zadecyduje sąd.

KPP Ząbkowice Śląskie

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA