Express-Miejski.pl

Zderzenie dwóch osobówek w Stolcu. Droga zablokowana [foto] [aktualizacja]

Zderzenie dwóch osobówek na skrzyżowaniu w Stolcu fot.: em24.pl

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

W Stolcu na wysokości skrzyżowania drogi wojewódzkiej nr 385 z drogą powiatową doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Droga jest całkowicie zablokowana.

Zdarzenie miało miejsce 26 czerwca około godz. 12. Brały w nim udział Renault i Peugeot. Na miejscu pracuje straż pożarna, policja oraz zespół ratownictwa medycznego, który udziela pomocy osobom poszkodowanym.

Więcej informacji wkrótce.

[AKTUAlIZACJA, godz. 13]: W pojazdach jechało łącznie sześć osób, w tym dziecko. Po dotarciu na miejsce zastępów straży pożarnej wszyscy podróżujący znajdowali się poza samochodami. Na miejscu swoje działania prowadził już zespół ratownictwa medycznego, który udzielał pomocy poszkodowanym. Na chwilę obecną dwie z nich zostały przetransportowane do szpitala.

Droga w dalszym ciągu jest zablokowana. Okoliczności zdarzenia ustala policja.

[AKTUALIZACJA, godz. 15]: Droga jest już przejezdna.

[AKTUALIZACJA, 29.06]: Z ustaleń policji wynika, że 41-letni mężczyzna kierujący Renault Megane nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającgo go pojazdu i uderzył w tył Peugeota prawidłowo skręcającego na skrzyżowaniu. W wynikuzdezeniea dwie osoby zostały przewiezionedo szpitali. Kierowcy byli trzeźwi.

em24.pl

3

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA