Express-Miejski.pl

Miała blisko trzy promile. Wsiadła za kierownicę seata i wjechała do rowu

zdjęcie ilustracyjne fot.: policja

Kilku nietrzeźwych kierowców zatrzymali w miniony weekend policjanci z powiatu ząbkowickiego. Wśród nich była kobieta, mająca blisko trzy promile alkoholu.

18 czerwca około godz. 19 policjanci z Kamieńca Ząbkowickiego zatrzymali 45-letniego rowerzystę, mieszkańca powiatu ząbkowickiego, który miał w organizmie ponad 2.8 promila alkoholu w organizmie i w takim stanie kierował rowerem.

19 czerwca około godz. 9.30 w Piotrowicach Polskich (gm. Ciepłowody) 49-letnia kobieta kierująca samochodem osobowym marki Seat mając blisko trzy promile alkoholu w wydychanym powietrzu, na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem i wjechała pojazdem do przydrożnego rowu. Podróżowała sama. Była przytomna. Została przetransportowana do szpitala na dalsze badania.

20 czerwca około godz. 9.20 na ul. Grunwaldzkiej w Ząbkowicach Śląskich funkjonariusze ruchu drogowego zatrzymali 54-letniego mężczyznę z powiatu ząbkowickiego, który mając 1.16 promila kierował samochodem osobowym marki Lexus. Tego samego dnia w ręce policjantów wpadł nietrzeźwy 20-latek z powiatu ząbkowickiego jadący rowerem. Miało to miejsce w Stoszowicach. Mężczyzna miał ponad dwa promile alkoholu. - W pewnym momencie stracił panowanie nad rowerem, przewrócił się na prawidłowo jadący samochód i choć nie odniósł większych obrażeń, to zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja z udziałem nietrzeźwego - informuje Katarzyna Mazurek z ząbkowickiej policji.

em24.pl

1

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

  • Miała blisko trzy promile. Wsiadła za kierownicę seata i wjechała do rowu

    2021-06-21 14:04:37

    gość: ~Rysiu

    ostatnio dodany post

    Brawo Renia, nie wstyd ci.

REKLAMA