Express-Miejski.pl

Kilkukrotne próby zepchnięcia auta z drogi i strzały. Mamy nagranie z pościgu za seatem [video]

Pościg za pijanym kierowcą Seata. Policjanci kilkukrotnie próbowali zepchnąć auto z drogi, padły też strzały fot.: prt. screen

Wracamy do wczorajszego pościgu za pijanym kierowcą Seata. Policja opublikowała nagranie z wideorejestratora, który zarejestrował pościg za uciekinierem.

Na nagraniu widać, jak mężczyzna z dużą prędkością wyjeżdża z drogi podporządkowanej na krajową ósemkę, a następnie ucieka w kierunku Kłodzka przed oznakowanym patrolem policji. Łamie przy tym szereg przepisów i doprowadza do wielu groźnych sytuacji na drodze. Mimo kilku prób zepchnięcia seata z jezdni przez oznakowany patrol policji, uciekinier cały czas kontynuuje jazdę. Zostaje zatrzymany dopiero w Bardzie. Tam również podejmuje próbę ucieczki, ale policjanci poprzez strzały w opony pojazdu, skutecznie mu ją uniemożliwiają. 44-latek zostaje obezwładniony i zatrzymany.

Więcej o całym zajściu informowaliśmy zaraz po zdarzeniu w artykule pt. Policyjny pościg za seatem. Uszkodzone dwa radiowozy, padły strzały [foto] [video]

Wczoraj oficer prasowy ząbkowickiej policji informowała, że uciekający seatem 44-latek miał w organizmie blisko trzy promile alkoholu. Dziś ta informacja została sprostowana - po dokładnym sprawdzeniu okazało się, że wynik badania to blisko 2.5 promila.

Śledczy sprawdzają teraz czy stan nietrzeźwości był jedynym powodem ucieczki kierowcy. Policjanci wyjaśniają też szczegółowe okoliczności tego zdarzenia. Czynności procesowe z 44-latkiem zostaną wykonane po jego wytrzeźwieniu.

O dalszym losie uciekiniera zdecyduje teraz sąd. Za przestępstwa, o które jest podejrzewany może mu grozić kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności. 

Policyjny pościg za kierowcą Seata. Padły strzały [video]:

em24.pl

1

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • (this post was banned by administrator)

  2021-06-11 13:22:54

  gość: ~normalny

  (this post was banned by administrator)

 • 2021-06-11 13:35:09

  gość: ~Doii

  Ile kilogramów znaleziono narkotyków ?

 • 2021-06-11 13:46:56

  gość: ~Iks

  Przerażające to! Nawet nie chce myśleć co by się stało gdyby ci wszyscy kierowcy, którzy w tym czasie byli na trasie nie zachowali trzeźwości umysłu i odpowiedniego refleksu... niestety, ale ten człowiek powinien na długo trafić do więzienia.

 • 2021-06-11 14:04:49

  gość: ~Ala

  @~Iks
  Jestem dumna z naszych policjantów. Brawo.

 • 2021-06-11 14:13:40

  gość: ~Elll

  Mogli go zepchnąć wcześniej to mijanki jak zwykle. A na łuku koło kopalni mogło dojść do tragedii jak wyprzedzał.

 • 2021-06-11 14:14:43

  gość: ~Zyzio

  No normalnie USA tylko że jakby pan w Seacie miał kilka koni mechanicznych więcej to umiejętności naszych policjantów na nic się zdały aBMW taka szybka tylko kierowca to baran

 • 2021-06-11 14:23:34

  gość: ~ Obiektywny

  @ zyzio
  Kilka koni to ty masz zamiast mozgu! Chciales zaistniec a wyszles na idiote !

 • 2021-06-11 16:37:42

  gość: ~Sąsiad

  25lat więzienia,zakaz kontaktu z światem zewnętrznym, izolacja w zakładzie bez możliwości jakiegokolwiek odwołania. Świadomość że ta kur...a mógł pozbawić życia kogokolwiek z nas lub bliskich sprawia że każdy następny któremu odpier...li coś takiego może sprawi że zastanowi się dwa razy zanim podejmie próbę zabicia niewinnych ludzi. Sama akcja Policji ok, tylko nie bójcie się następnym razem trochę szybciej spróbować zneutralizować takiego delikwenta. Bądźmy świadomi nie tylko czasami w "błyszczących" komentarzach na necie, bądźmy świadomi i czujni codziennie na naszej 8mce bo mogło się skończyć to o wiele tragiczniej. A kretynów i debili na tym odcinku 8mki Wrocław - Kłodzko nie brakuje.

 • 2021-06-11 17:15:13

  gość: ~Elka

  SUPER policjant. Brawo. Uparcie ale mądrze go dopadl.

 • 2021-06-11 18:49:25

  gość: ~Ala

  ostatnio dodany post

  @~Iks
  Jestem dumna z naszych policjantów. Brawo.

REKLAMA