Express-Miejski.pl

Wysyp pijanych kierowców. Jeden pił całą noc, a później wsiadł za kierownicę. Miał ponad 3 promile

zdjęcie ilustracyjne fot.: policja

W ciągu czterech dni policjanci wyeliminowali z ruchu czterech pijanych kierowców. Dwóch kierowało samochodami, a dwóch jechało rowerem.

1 czerwca około godz. 6.30 w Opolnicy (gm. Bardo) funkcjonariusze z Ząbkowic Śląskich bezpośrednio po zgłoszeniu zatrzymali 46-letniego mężczyznę, mieszkańca powiatu ząbkowickiego, który będą w stanie nietrzeźwości kierował samochodem osobowym Alfa Romeo. Badanie wykazało u niego 3.23 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

3 czerwca około godz. 18.20 w Pomianowie Dolnym (gm. Ziębice) mundurowi zatrzymali 52-letniego mężczyznę z powiatu ząbkowickiego, który miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu i w takim stanie jechał rowerem.

4 czerwca około godz. 10 na ul. Kolejowej w Ziębicach policjanci ujawnili kolejnego nietrzeźwego kierowcę. Tym razem to 40-letni mieszkaniec powiatu nyskiego, który będąc w stanie nietrzeźwości kierował osobowym Volkswagenem. Badanie wykazało u niego ponad 1.5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Tego samego dnia około godz. 23.15 na ul. Sportowej w Ciepłowodach policjanci zatrzymali kolejnego nietrzeźwego rowerzystę. To 37-latek, który kierował rowerem. Miał 2.30 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

em24.pl

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA