Express-Miejski.pl

Konsultacje społeczne w sprawie nadania nazwy ulicy i skweru w Srebrnej Górze

Przedmiotem konsultacji społecznych jest nadanie nazwy drodze gminnej wewnętrznej w Srebrnej Górze oraz nazwy obiektowi – skwerowi z fontanną, znajdującemu się w zabytkowym centrum Srebrnej Góry fot.: Gmina Stoszowice

Wójt Gminy Stoszowice ogłasza konsultacje społeczne z mieszkańcami w sprawie nadania nazwy ulicy oraz nazwy skweru z fontanną w Srebrnej Górze.

Konsultacje z mieszkańcami sołectwa Srebrna Góra rozpoczęły się 7 kwietnia i potrwają do 7 maja. Przedmiotem konsultacji jest nadanie nazwy drodze gminnej wewnętrznej, zlokalizowanej na działce nr 365/1 w Srebrnej Górze oraz nadanie nazwy obiektowi – skwerowi z fontanną, znajdującemu się w zabytkowym centrum Srebrnej Góry, przy drodze wojewódzkiej nr 385, na wysokości budynku ul. Letnia 10, dz. nr 312/10. 
 
Proponowaną nazwą jest ulica Działkowców, a dla skweru proponuje się Skwer im. Henryka Sztaby
 
Tryb konsultacji odbędzie się poprzez wyrażenie opinii lub złożenie uwag za pomocą zbieranych ankiet, która dostępna jest w Biuletynie Informacji Publicznej [KLIK] oraz na stronie Gminy Stoszowice: Gminy Stoszowice [KLIK].
 
Wypełnione i podpisane ankiety konsultacyjne należy złożyć w wyznaczonych powyżej terminach, osobiście w godzinach pracy Urzędu Gminy Stoszowice, pocztą tradycyjną na adres: Stoszowice 97, 57- 213 Stoszowice lub w formie skanu pocztą elektroniczną na adres e-mail: gmina@stoszowice.pl.
 
Do złożenia ankiety są uprawnieni mieszkańcy sołectwa Srebrna Góra, posiadający stałe zameldowanie na terenie Srebrnej Góry.

em24.pl / Gmina Stoszowice

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA