Express-Miejski.pl

W nocy włamał się do garażu. Skradł opony z felgami i elektronarzędzia

34-latek włamał się do garażu skąd skradł przedmioty i elektronarzędzia o łącznej wartości około 3 tys. zł fot.: policja.gov.pl

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

Policjanci z Kamieńca Ząbkowickiego zatrzymali 34-latka, który włamał się do garażu skąd skradł przedmioty i elektronarzędzia o łącznej wartości około 3 tys. zł.

29 marca policjanci zostali poinformowani o znalezieniu na terenie posesji w Starczowie (gm. Kamieniec Ząbkowicki) przedmiotów mogących pochodzić z kradzieży. - Mundurowi udali się na miejsce i ujawnili cztery felgi aluminiowe z kołami oraz elektronarzędzia. Niezwłocznie przystąpili do czynności w wyniku których odnaleźli i poinformowali pokrzywdzonego oraz zatrzymali sprawcę włamania i kradzieży - informuje Katarzyna Mazurek, oficer prasowy ząbkowickiej policji.

Funkcjonariusze ustalili, że do zdarzenia doszło w nocy z 28 na 29 marca również w Starczowie. Sprawca po wyłamaniu ścianki blaszanego garażu wszedł do środka skąd zabrał różnego rodzaju elektronarzędzia, agregat prądotwórczy, pianki montażowe i inne przedmioty o łącznej wartości około 3 tys. zł. - Zatrzymany przyznał się do kradzieży z włamaniem oraz wskazał miejsce ukrycia pozostałych rzeczy. Policjanci odzyskali w całości skradzione przedmioty, które przekazali pokrzywdzonemu - dodaje policjantka.

Teraz mężczyzna odpowie przed sądem. Za kradzież z włamaniem grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

em24.pl

2

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • W nocy włamał się do garażu. Skradł opony z felgami i elektronarzędzia

  2021-04-08 12:06:26

  gość: ~kot

  powinni go raz no zawsze zamknac by byl koniec nerwow

 • 2021-04-08 14:33:21

  gość: ~normalny

  ostatnio dodany post

  kto pisze w tej chorej redakcji te teksty ???
  "ujawnili cztery felgi aluminiowe z kołami"
  felga to felga a koło to połączenie felgi z oponą !!!! do szkoły tumanie !!!

REKLAMA