Express-Miejski.pl

Policjanci znaleźli rower. Pojazd przez dwa lata czekał na właściciela, dziś trafił do DPS

Ząbkowiccy policjanci przekazali rower dla mieszkańców Domu Pomocy Społecznej „Zamek” w Bardzie fot.: KPP w Ząbkowicach Śląskich

Ząbkowiccy policjanci przekazali mieszkańcom Domu Pomocy Społecznej w Opolnicy rower. To nie pierwsza już pomoc i wsparcie przekazane przez mundurowych.

24 marca w godzinach południowych policjanci odwiedzili pensjonariuszy Domu Pomocy Społecznej w Opolnicy. - Zachowując reżim sanitarny przekazali na ręce dyrektor wyremontowany rower. Rower ten został znaleziony przez policjantów w 2019 roku, został przekazany do biura rzeczy znalezionych w Starostwie Powiatowym w Ząbkowicach Śląskich. Minęły dwa lata i nit się po niego nie zgłosił. Dlatego został wyremontowany przez serwisanta, wymieniono w nim części i w dobrym stanie został przekazany pensjonariuszom DPS-u - informuje Ilona Golec, oficer prasowy w ząbkowickiej policji.

To nie pierwsze takie wsparcie dla mieszkańców Domu Pomocy Społecznej „Zamek”. Tuż przed świętami Bożego Narodzenia pracownicy i policjanci zakupili prezenty i przekazali je w formie świątecznych paczek.

em24.pl / KPP w Ząbkowicach Śląskich

2

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Policjanci znaleźli rower. Pojazd przez dwa lata czekał na właściciela, dziś trafił do DPS

  2021-03-25 20:30:00

  gość: ~Www

  Dyrektorka będzie jeździć rowerem

 • 2021-03-26 19:22:42

  gość: ~Paragraf

  ostatnio dodany post

  @~Www
  No brawo!! Podarunek trafny jak nic!
  Juz widze pedzacego cykliste z DPS-u na a za rogiem zatrzymuja go "chlopcy radarowcy" i wlepiaja mu mandat za przekroczenie predkosci!
  I jak to mowia "KARMA WRACA".

REKLAMA