Express-Miejski.pl

Opóźnienia w odbiorze odpadów komunalnych w gminie Złoty Stok [aktualizacja]

zdjęcie ilustracyjne fot.: PPU Koma

Z uwagi na utrzymujące się trudne warunki atmosferyczne odbiór odpadów komunalnych z terenu całej gminy Złoty Stok został odwołany w tym tygodniu.

Wszystkie odpady Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Usługowe „KOMA” zacznie odbierać od początku kolejnego tygodnia. O szczegółach będą informować na bieżąco poprzez stronę internetową gminy oraz na swoim fanpage na Facebooku PPU KOMA Złoty Stok .

Jednocześnie przedsiębiorstwo wraca się z prośbą odśnieżenie dojść do miejsc, w których gromadzone są odpady. Pozwoli to na szybszy i sprawniejszy ich odbiór.

PPU „KOMA” przeprasza za utrudnienia.

[AKTUALIZACJA, 11.02. godz. 13.56]: Drodzy mieszkańcy, 12 lutego (piątek) planujemy wznowić odbiór odpadów komunalnych resztkowych oraz tworzyw sztucznych. Odbiór zaczniemy od „kolonii” i będziemy przesuwać się w kierunku centrum miasta. Prosimy o odśnieżenie dojść do miejsc, w których gromadzicie państwo swoje odpady oraz o wystawianie pojemników przed posesję. Pozwoli to na szybszy i sprawniejszy odbiór odpadów. Informujemy jednocześnie, że w przypadku powrotu intensywnych opadów śniegu odbiór może być odwołany - informują pracownicy PPU „KOMA”.

em24.pl / gmina Złoty Stok

1

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

  • Opóźnienia w odbiorze odpadów komunalnych w gminie Złoty Stok

    2021-02-11 06:05:49

    gość: ~Zs

    ostatnio dodany post

    Czyli oplaty tez wstrzymane ??

REKLAMA