Express-Miejski.pl

Druhowie ze Złotego Stoku zwracają się z prośbą o przekazanie 1% podatku na rzecz ich jednostki

zdjęcie ilustracyjne fot.: OSP Złoty Stok

Rozpoczął się okres składania deklaracji podatkowych za rok ubiegły, dlatego strażacy-ochotnicy zwracają się z prośbą o przekazanie 1 proc. podatku na ich jednostkę. 

Złotostocką jednostkę można wesprzeć poprzez wpisanie w rubryce numer KRS: 0000 116 212, a w rubryce cel szczegółowy: Ochotnicza Straż Pożarna w Złotym Stoku, Wiejska 2, 57-250 Złoty Stok.

Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na cele statutowe jednostki ze Złotego Stoku.

materiał sponsorowany

5

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Druhowie ze Złotego Stoku zwracają się z prośbą o przekazanie 1% podatku na rzecz ich jednostki

  2021-02-15 10:40:32

  gość: ~Obywatel

  Skoro ochotnicza straż pożarna to może zrezygnować z ekwiwalentu z wyjazdu.

 • 2021-02-15 16:55:11

  gość: ~Stasiek

  Skoro uważasz że chłopaki robią to dla pieniędzy to zapisz się do OSP biegaj na każde wezwania w dzień i w nocy przejdż cykl szkoleń i w tedy zastanów się co piszesz ale po co jak można się piwka napić telewizorek pooglądać i szlajać się bez celu.Życzę ci zdrowia bo z resztą już chyba nic się nie da zrobić

 • 2021-02-15 21:28:11

  gość: ~Obywatel

  @~Stasiek
  Ja tylko dałem propozycję by wszyscy raz zrezygnowali z ekwiwalentu, co do szkoleń nie masz pojęcia jakie ja mam i ile poświęcam by pomagać innym.
  Propozycja moja wynika z tego że zawsze trzeba zacząć od siebie wymagać,bez urazy.

 • 2021-02-16 09:38:15

  gość: ~Marianna

  @~Obywatel

  Na ekwiwalent patrzą tak na prawdę wszyscy patrzący z boku mówiący po co tyle wozów, poco tyle strażaków, po co ekwiwalent. Strażacy-ochotnicy są zazwyczaj pierwszymi na miejscu zdarzenia. Chcą pomagać ludziom, wchodzą tam gdzie inni wychodzą, narażają swoje życie, wybiegają z rodzinnego spotkania. Najłatwiej się mówi oddaj ekwiwalent. Dlaczego tak razi to że przy okazji dostają za to pieniądze?

 • 2021-02-17 09:25:37

  gość: ~mc2

  ostatnio dodany post

  @~Marianna

  Dlaczego mają nie dostawać, skoro wykonują pracę? Głupota. A że chłopaki chcą 1 proc. to ja jestem jak najbardziej za. Ja co roku oddaję na swoją jednostkę albo chore dzieci z okolicy bo uważam, że jak 1 proc. pójdzie do Państwa to na nic pożytecznego nie zostanie wydany.

REKLAMA