Express-Miejski.pl

Dwa tygodnie do finału WOŚP. Ząbkowicki sztab ma już ponad 18 tys. zł

3.5 tysiąca zł zasiliło konto Ząbkowickiego Sztabu WOŚP z zapełnionych Skarbon Stacjonarnych fot.: Ząbkowicki Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

3.5 tysiąca złotych zasiliło konto Ząbkowickiego Sztabu WOŚP z zapełnionych skarbon stacjonarnych. Aktualnie deklarowana kwota sztabu to ponad 18 tys. zł.

- Dzisiaj trafiły do nas dwie zapełnione Skarbony Stacjonarne. Jedna z Przedszkola nr 1 w Ząbkowicach Śląskich, w której było 1 289, 27 zł, druga Biurooferty-Vist S.C - 2 195,79 zł. Puszki przeliczone i wymienione na puste lecą dalej na swoje miejsce w punktach sztabowych - mówi Piotr Warzocha, który od kilku lat zajmuje się organizacją finału w Ząbkowicach Śląskich. Na tę chwilę kwota deklarowana przez Ząbkowicki Sztab WOŚP to 18 270,06 zł - dodaje szef sztabu.

Ząbkowicki Sztab WOŚP zakończył rekrutację. W tym roku wspierany będzie przez 55 wolontariuszy z puszkami. Dwoje z nich będzie dysponowało terminalem. Ponadto od 4 grudnia ruszyła sztabowa e-Skarbonka, gdzie można wpłacać pieniądze na konto ząbkowickiego sztabu WOŚP bez wychodzenia z domu. W tym celu należy kliknąć TUTAJ, a następnie wybrać bądź wpisać kwotę, jaką chcecie wirtualnie wrzucić do puszki.

Stopniowo dodawane są także kolejne fanty na aukcjach internetowych. Wszystkie aukcje dostępne są na koncie Ząbkowickiego Sztabu WOŚP [KLIK]. Aktualnie licytowane są m.in. koszulka Napoli przekazana przez Piotra Zielińskiego, koszulka z podpisem Jakuba Błaszczykowskiego, certyfikat Honorowego Właściciela Krzywej Wieży, kostka brukowa z grawerem na ząbkowickim rynku, obrazy, voucher na sesję zdjęciową oraz biżuteria.

Więcej informacji:

em24.pl

19

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Dwa tygodnie do finału WOŚP. Ząbkowicki sztab ma już ponad 18 tys. zł

  2021-01-16 00:09:56

  gość: ~No

  Kto ma Owsiki ?

 • 2021-01-16 00:40:35

  gość: ~Olo

  @~No ~Lewaczki ze strzałkami...

 • 2021-01-16 09:39:13

  gość: ~DONEK

  Nie dawałem i nie daje oszustowi.

 • 2021-01-16 12:50:19

  gość: ~Autor

  @~DONEK
  Boś był głupi i taki zostałeś

 • 2021-01-16 12:22:07

  gość: ~Okfn

  To prawda, że Owsiak uczestniczył w marszu Strajku Kobiet, który domaga się bezwarunkowej możliwości aborcji dziecka?

 • 2021-01-16 23:11:02

  gość: ~Zdz

  Skan wpłaty

 • 2021-01-16 23:48:56

  gość: ~PL

  Ludzie czy nie lepiej wpłacić te pieniądze na siepomaga.pl. Dając dla Owsiaka, czy księdzu tak naprawdę tak naprawdę to pomagacie tylko im. Na siepomaga.pl wpłaca się na konkretny cel dla ludzie na prawdę potrzebującym. Nie wpłacajcie pieniędzy tylko dlatego żeby komuś zrobić na złość. Przemyślcie swoje decyzje, tam się liczy każda złotówka, tam jest walka o życie. A Owsiak to tylko walczy o dobrobyt dla siebie i swojej rodziny. Nigdy się nie z hańbił żadną pracą, a żyje w luksusach.

 • 2021-01-17 01:27:04

  gość: ~Siku

  @~PL
  Popieram. Gość znalazł sobie dobry pomysł do wyciągania kasy. A gdy ktoś się tylko jego zapyta ile kasy przytulił to wpada w furię.

 • 2021-01-17 09:46:02

  gość: ~Jak

  @~PL
  A wiesz, że regulamin zbiórek typu siepomaga, zrzutka itp stanowi, że 3-6 procent jest potrącane jako prowizja ? Nie ? No popatrz jakie zdziwienie...

 • 2021-01-17 11:19:46

  gość: ~PL

  @~Jak
  Widzisz, jest regulamin, który jasno mówi co komu i za co. A czy jest regulamin ile Owsiak zgarnia dla siebie i dla swojej rodziny, tego nikt nie wie, jemu po prostu się należy. Niech napiszą jasno ile przy obsłudze tej całej orkiestry zarabiają inni, ile procent z każdej złotówki trafia na cel na jaki zbierają, a ile do kieszeni organizatorów. Wtedy każdy się zastanowi zanim wrzuci. Na siepomaga jest jasno napisane i ja to akceptuję bo nikt nie kręci.

 • 2021-01-17 10:01:37

  gość: ~Jasiu

  @~PL
  Się pomaga robi super robotę i pomogła wielu ludziom. Ale to tylko ułamek, mały % ludzi, którym pomógł sprzęt od Owsiaka przez te wszystkie lata, w praktycznie każdym szpitalu.
  Poza tym wydatki WOŚPu są ogólnodostępne w Internecie, w przeciwieństwie do np caritasu.
  Dajesz na się pomaga, brawo ty, ale każdy ma wybór i sam zdecyduje gdzie i ile wpłacić.

 • 2021-01-17 11:26:39

  gość: ~PL

  @~Jasiu
  Jakoś nigdy nie widziałem tego sprzętu na oczy, a byłem kilka razy w różnych szpitalach. Ten sprzęt od Owsiaka to malutka kropelka w morzu. Pewnie że twoja kasa możesz dać ją komu chcesz, twoja sprawa. Moje zdanie jest takie, że można bardziej pomóc komuś.

 • 2021-01-17 11:45:49

  gość: ~Jasiu

  @~PL
  Na wośp.org.pl jest taka wyszukiwarka, którą można sprawdzić jaki sprzęt trafił do np. twojej miejscowości.
  Możesz się zdziwić...
  Pewnie nie musiałeś z niego korzystać, dla tego nie widziałes.
  Ja niestety musiałem i cieszę się że tam był.

 • 2021-01-17 11:58:13

  gość: ~PL

  @~Jasiu
  A jak by go nie było to pewnie już byś nie żył? W to miejsce był by taki sam sprzęt tylko bez serduszka i też by ci pomogli. Nie róbcie z Owsiaka zbawiciela, bo on tak naprawdę tylko pomaga sobie i swoim bliskim. Zobacz ilu ludzi pomaga za darmo potrzebującym o nich się nie mówi, bo oni pozostają w cieniu nie potrzebują oklasków za to co robią bo robią to nie dla pieniędzy tylko żeby pomagać. Krowa co dużo ryczy mało mleka daje. Kiedyś był taki dobry człowiek nazywał się Marek Kotański pomagał bezdomnym społecznie, nikt o nim nie mówi, bo on się nie afiszował tylko pomagał bezinteresownie. pomagajmy ale nie dla sławy i pieniędzy.

 • 2021-01-17 13:48:10

  gość: ~Jasiu

  @~PL
  I masz rację, i nie masz racji...
  Długo by dyskutować.
  Każdy ma swój punkt widzenia i każdy zrobi jak uważa.
  Pozdrawiam, miłej niedzieli

 • 2021-01-17 15:26:24

  gość: ~takitam

  @~PL

  Akurat niejaki Marek Kotański, narobił tyle przekrętów, że głowa mała.
  Wtedy gdy żył, też było o nim głośno.
  Chodził w nimbie "dobrego człowieka" , ale ... te jego noclegownie czy inne przytułki dla ćpunów, generowały koszty których już "święty" Marek nie chciał płacić, a zapytany dlaczego ? darł mordę dokładnie tak samo jak teraz Owsiak, czyli że on robi dobrą robotę i on nie będzie nikomu nic płacił.
  Naciągnął tak setki przedsiębiorców którzy użyczyli mu, a to lokalu, a to sprzętu, a to pomogli w inny sposób, ale .... nie była to rozdawanie za darmo, a pomoc na czas określony, czego "święty" Marek Kotański już nie chciał zrozumieć. .... Co więcej, nasyłał milicję (bo wtedy była milicja) na tych ludzi którzy mu użyczyli np. lokalu twierdząc, że on się nigdzie nie wyprowadzi, bo on nie ma gdzie i w ogóle co z tymi ludźmi on ma zrobić ?
  Zachowywała się DOKŁADNIE TAK jak wszelkie nawiedzone misjonarki/misjonarze którzy uważają, że im wolno więcej, bo wymyślili sobie sposób na życie polegający na pomocy innym i w ogóle do niech nie dociera, że pomagając jednym, okradają innych nazywając to boskim planem czy inna tego typu głupotą.

  Co do Owsiaka, to niezmiennie od lat twierdzę, że o ile na początku był to spontaniczny ruch, to już po chwili zrobiła się z tego maszynka do zarabiania kasy, w dodatku działająca w kiczowatym, odpustowym stylu i NIE ZNOSZĄCA ŻADNEJ KRYTYKI , bo to .... kolejny "święty" tym razem tzw. Juras.

 • 2021-01-17 14:11:31

  gość: ~Autor

  @~PL
  Boś nie chciał widzieć ja widziałem w cholerę zresztą człowieku każde dziecko które się rodzi ma słuch sprawdzany tym sprzętem a na oddziałach kardiologi i tp. Jest co trzeci sprzęt z serduszkiem trudno nie zobaczyć

 • 2021-01-17 15:54:24

  gość: ~Adomino

  Ciekawe ile ten szef sztabu wyciąga na tym.

 • 2021-01-17 21:09:56

  gość: ~Ja

  ostatnio dodany post

  K.rwa po co te dysputy chcesz dać to dajesz nie chcesz dać to nie dajesz

REKLAMA