Express-Miejski.pl

Jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego w gminie Złoty Stok

Jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego w gminie Złoty Stok fot.: UM Złoty Stok

Odznaczenia za długoletnie pożycie małżeńskie w gminie Złoty Stok otrzymało sześć małżeństw.

Z uwagi na obecnie panujące warunki związane z epidemią oraz w trosce o jubilatów zdecydowano się zrezygnować z uroczystych obchodów 50–lecia pożycia małżeńskiego. Jubilaci mogli umówić się na odwiedziny Grażyny Orczyk - burmistrz Złotego Stoku w ich domach lub osobiście odebrać odznaczenia w siedzibie urzędu.
 
Odznaczeniami za długoletnie pożycie małżeńskie Prezydent RP Andrzej Duda wyróżnił w tym roku: Alinę i Henryka Krygierów, Wandę i Mariana Mazurewiczów, Zofię i Józefa Naporów, Irenę i Piotra Piszczyków, Wandę i Wacława Rosikoniów, Krystynę i Józefa Sokołyków.
 
- Mamy nadzieję, że w kolejnym roku będziemy mogli się spotkać i uświetnić ten piękny jubileusz. Szanownym Jubilatom gratulujemy i życzymy wszelkiej pomyślności, wielu wspólnie spędzonych lat w zdrowiu, szczęściu oraz wzajemnej miłości w otoczeniu najbliższych - mówili złotostoccy urzędnicy.

em24.pl / gmina Złoty Stok

2

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego w gminie Złoty Stok

  2020-10-29 22:08:50

  gość: ~mieszkaniec

  niech wreszcie skończą z tym debilnymi odznaczeniami,dziadek ma pół szuflady tego badziewia,dajcie tym jubilatom co roku po tonie węgla na zimę ,o tym będą pamiętać,ale narazie Grażynka daje dorabiać duże pieniądze p.Ruszkowskiej,emerytce za 6 tys.mies.i dalej robi to samo za następne 6 tys.bravo Grażynka,ciekawe kiedy zaczniesz pracować w swoim wyuczonym zawodzie???

 • 2020-10-30 13:04:36

  gość: ~brawo

  ostatnio dodany post

  Gratulacje dla wszystkich par z długim stażem.

REKLAMA