Express-Miejski.pl

„Dobre słowo od szerzej znanych raperów dało mi dużo wiary w siebie.” Bardzianin z debiutancką płytą

Premiera płyty miała miejsce 25 lipca. Na krążku znajduje się dwanaście numerów, z czego dwa to instrumentale, które otwierają i zamykają projekt fot.: mp

W sierpniu 2017 roku zadebiutował na rapowej scenie biorąc udział w konkursie pt. „Rap w Polsce”. Niespełna trzy lata później wydał swoją pierwszą płytę.

30-letni bardzianin Paweł „Prosty” Prostko, bo o nim mowa, od kilku lat mieszka w Holandii, ale z sentymentem wraca do swojego rodzinnego miasta, o czym wspomina w jednym ze swoich kawałków. Na krążku znajduje się dwanaście numerów, z czego dwa to instrumentale, które otwierają i zamykają projekt. Gościnnie na płycie udzielił się raper z Kłodzka „Zet” oraz pochodzący z Filipin „Reigno”.

- Premiera płyty miała miejsce 25 lipca, a cały projekt wykonałem sam od A do Z. Teksty, realizacja nagrań, podkłady czy nawet okładka płyty to tylko i wyłącznie moja praca. „Archiwum myśli” to sentymentalna podróż w czasie, która zabiera słuchacza lata wstecz, gdzie tak naprawdę poznałem smak życia, siebie i tych, którzy są ze mną do dzisiaj - mówi „Prosty”. 

Pomysł na nagranie płyty w głowie rapera narodził się zaraz po finale konkursu „Rap w Polsce”, który dał 30-latkowi dużo pozytywnej energii do działania. - Dobre słowo od szerzej znanych raperów dało mi dużo wiary w siebie i już wtedy wiedziałem, że z pewnością doczekam się swojego pierwszego krążka. Po kilku latach mogę powiedzieć, że dopiąłem swego - dodaje.

Aby nabyć płytę należy skontaktować się z „Prostym” za pomocą Facebooka poprzez fanpage'a „Prosty” lub prywatnie - Paweł Prostko.

 Prosty - Archiwum Myśli:

em24.pl

3

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • „Dobre słowo od szerzej znanych raperów dało mi dużo wiary w siebie.” Bardzianin z debiutancką płytą

  2020-08-08 21:39:33

  gość: ~aaa

  https://www.youtube.com/watch?v=XOwLBHZIO80

 • 2020-08-09 02:55:43

  gość: ~Uzi

  A idź pan w chooj

 • 2020-08-10 09:12:08

  gość: ~Bardzianka

  ostatnio dodany post

  Fajnie, że chociaż jeden z tych młodych coś chcę robić, bo znaczna większość woli siedzieć i chlać piwo i ćpać

REKLAMA