Express-Miejski.pl

Nietrzeźwa mama i babcia opiekowały się dziećmi nad wodą

zdjęcie ilustracyjne fot.: sxc.hu

Starsza z kobiet miała blisko dwa promile, jej córka wydmuchała blisko 0.9 promila. Obie sprawowały opiekę nad swoimi wnuczkami i córkami na zbiorniku wodnym Pilce.

Policjanci z Kamieńca Ząbkowickiego w trakcie służby kontrolowali okolice zbiorników wodnych. Przy jednym z nich znajdowało się dość dużo osób. Funkcjonariusze od osób postronnych otrzymali informacje, że opiekujące się małymi dziećmi kobiety kłóciły się i wiele wskazuje na to, że mogą być pijane.

Przypuszczenia okazały się słuszne. - Nad wodą wypoczywały dwie kobiety - 56-letnia babcia, jej 25-letnia córka i dwie dziewczynki w wieku 4 i 2 lat - relacjonuje Ilona Golec, oficer prasowa ząbkowickiej policji. - Starsza z kobiet w czasie interwencji miała blisko 2 promile alkoholu w organizmie, a jej córka prawie 0,9 promila alkoholu. Z kobietami był także znajomy babci – 63-latek. On także był nietrzeźwy – miał 1,66 promila alkoholu w organizmie - dodaje policjantka. Na szczęście dzieci bawiły się w dość znacznej odległości od wody.

Po pijanych bliskich przyjechał inny z członków rodziny, który zabrał dzieci i nietrzeźwe „opiekunki” do domu. Mundurowi sporządzili notatkę o zdarzeniu, którą przekażą do sądu rodzinnego i opieki społecznej. - W tej sytuacji wszystko dobrze się skończyło, ale po raz kolejny przypominamy o właściwym zachowaniu nad wodą. Nigdy nie można łączyć alkoholu z wodą,  szczególnie, gdy pod opieką pozostają małe dzieci - przypomina oficer prasowa.

em24.pl

11

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Nietrzeźwa mama i babcia opiekowały się dziećmi nad wodą

  2020-07-27 21:35:15

  gość: ~Andrzej

  Dawać dalej 500 patologii.
  ***** ***

 • 2020-07-30 22:59:02

  gość: ~diabełkot

  @~Andrzej
  Tak jest, kogo obchodzą biedaki i patole.
  Ich dzieci niech padają z głodu albo kradną, to ich nauczy porządku.
  Albo najlepiej od razu do domu dziecka, przecież tak wielu tęczowych wykolejeńców tylko czeka aby adoptować dziecko.

  Na co najlepiej przeznaczyć pieniądze? To oczywiste, na LGBT.

 • 2020-08-01 08:27:57

  gość: ~smutnykrajsmutnychludzi

  @~diabełkot
  O kur... ale szambo wyjebało. Te pieniądze lepiej by było na edukację wydać, bo jak widać na powyższym przykładzie idioci dalej mają głos... A druga sprawa jak nie stać Cię na utrzymanie samego siebie to zastanow się czy to na pewno dobry pomysł aby mieć dzieci. Skoro nie byłeś w stanie zapewnić sobie dostatniego życia to jak chcesz wychować dziecko i przekazać mu wzorce aby ono wypracowało sobie samodzielne życie i utrzymanie? Nie zrobisz tego, tylko wychowasz kolejną osobę niepracującą żyjącą z zasiłków w skrajnej nędzy.

 • 2020-08-01 11:06:10

  gość: ~diabełkot

  @~smutnykrajsmutnychludzi
  Nie da się KAŻDEMU zapewnić dobrych warunków.
  Wiesz na czym polega zysk? Debilu?
  Jeden traci - drugi zyskuje

  NIE MA inaczej.

 • 2020-08-01 11:11:57

  gość: ~diabełkot

  @~diabełkot
  Wiesz, debilu, w życiu nie zawsze wszystko sie układa tak jak się tego chce. Nie każdy ma bogatych rodziców. Niektórzy ciężko zapi3rdalają aby "zapewnić sobie dostanie życie", i zaniedbują dzieci, bo ich krwa nie ma w domu po prostu. Inni wolą więcej czasu poświecąć dzieciom i mniej zarabiać (najlepsze rozwiązanie). Jeszcze inni mają całkowicie wyebane na dzieci i prace. Ty masz bogatych starych, gratuluję.

 • 2020-08-01 11:51:20

  gość: ~smutnykrajsmutnychludzi

  @~diabełkot
  "Wiesz na czym polega zysk? Debilu?
  Jeden traci - drugi zyskuje"
  Nie wiem o co Ci chodzi w tym komentarzu. Ale zysk nie polega na tym że jeden traci a drugi zyskuję. W takim przypadku to kradzież chyba by była jeśli strona stratna nie wyraża na to zgody :)
  Nie ma inaczej? Czyli co uczciwa praca nie istnieje?
  Nie wiem w jakim ty świecie żyjesz, ale jakoś ja co miesiąc dostaje wypłatę z racji wykonywanej przez mnie pracy i z tego co się orientuję nikt na tym nie traci i nikomu tych pieniędzy nie zabieram.
  Co do drugiego komentarza to już wgl popłynąłeś z pisaniem sobie bajki. Najlepiej nie zrozumieć tego co się czyta i dopisać sobie swoją historię."Ty masz bogatych starych" a wnioskujesz to z którego fragmentu mojego komentarza? Bo w moim komentarzu nie odnoszę się ani jednym słowem do swojej sytuacji życiowej/majątkowej. Człowieku zrozum że dzieci to nie zabawka a odpowiedzialność i obowiązki. Jeśli jesteś w momencie swojego życia w którym Cię nie stać na ich wychowanie to polecam poczekać zanim podejmiesz się ich spłodzenia. Antykoncepcja istnieje tak jakbyś nie wiedział. Z mojej strony to koniec dyskusji bo niestety ale szybciej nauczysz krowe latać niż idiotę myśleć. ***** ***

 • 2020-08-01 12:09:13

  gość: ~diabełkot

  @~smutnykrajsmutnychludzi
  To chyba ty nie potrafisz logicznie myśleć.
  Wszystkim rządzą pieniądze, jeśli ktoś da ci 50zł za wykonanie pracy, to musi stracić te 50 żeby dać je tobie, czy nie tak?
  On sam dostał zlecenie na tą robotę, za jej wykonanie dostanie 500zł...

  Rozumiesz? Idioto?..

 • 2020-08-01 12:39:34

  gość: ~smutnykrajsmutnychludzi

  @~diabełkot
  No ale on tego nie traci, tylko podjąłeś się wykonania pracy za określoną kwotę i ta kwota do Ciebie trafia z rąk pracodawcy który w zamian za te pieniądze otrzymuję wykonaną pracę. Nie wiem czego tu nie rozumiesz. Nikt nic nie traci. Jedynie ja czas tłumacząc Ci jak działa pieniądz xD Nie wiem jak Ci to z obrazować żebyś zrozumiał ale ten papierek jest sam w sobie bez wartościowy tylko umówiliśmy się że ma jakąś wartość aby ułatwić sobie życie, handel itd. Sorry ale to są podstawy których uczyło się w podstawówce, jak ich nie jesteś w stanie pojąć to nie wiem jak Ty chcesz wychować dziecko.

 • 2020-08-01 12:47:22

  gość: ~smutnykrajsmutnychludzi

  @~diabełkot
  A i jak chcesz kontynuować dyskusję to proszę uargumentować jakkolwiek sensownie swoją wypowiedź i wskazać w którym miejscu się mylę lub kłamie. Bo tak to dyskusja jest bez celowa kiedy jedna strona jest jedynie w stanie używać inwektyw, łapać za słówka i nawet nie stara się przeczytać ze zrozumieniem słów drugiej.

 • 2020-07-30 06:41:34

  gość: ~Rychu

  Najważniejsze, że były nietrzeźwe :), bo mimo że nic złego nie zrobiły, to łatwo je wykryć.
  Natomiast gwałciciele bawią się z dziećmi w tym samym czasie bez wykryć. Wiemy o tym z ogromnej ilości dorosłych ludzi z traumą i ich zeznań po latach, gdy ta mała część krzywdzonych ma odwagę o tym mówić.

 • 2020-08-02 22:28:50

  gość: ~Obserwator

  ostatnio dodany post

  Alkochol nad woda tu i tam leje sie litrami...tylko czekac na tragedię....lepiej stanąć w srodku wsi z radarem i byc dumnym z karania,albo jak nasza nieoznakowana bmw z krzkow za ludzmi latac.Mam nadzieje ze kiedys trafia kosa na kamień...

REKLAMA