Express-Miejski.pl

W Brzeźnicy płonął budynek gospodarczy [foto]

Pożar budynku gospodarczego w Brzeźnicy fot.: em24.pl

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

W Brzeźnicy (gm. Bardo) doszło do pożaru budynku gospodarczego. Ogniem objęty był cały obiekt. Spaleniu uległa częściowo jego konstrukcja oraz wyposażenie.

Do zdarzenia doszło 31 marca około godz. 17. Po dotarciu na miejsce pierwszego zastępu straży pożarnej cały budynek gospodarczy znajdował się w ogniu. Strażacy natychmiast przystąpili do gaszenia obiektu. Wraz z dojazdem kolejnych zastępów wprowadzano kolejne prądy gaśnicze, aby opanować pożar i nie pozwolić na jego rozprzestrzenienie na znajdujący się w pobliżu budynek mieszkalny. Ze względu na duże zadymienie strażacy pracowali w aparatach ochrony dróg oddechowych.

Z pierwszych informacji wynika, że w momencie wybuchu pożaru wewnątrz budynku gospodarczego nie było nikogo.

Ogień udało się opanować. Aktualnie trwa dogaszanie obiektu. Na miejscu działania prowadzą strażacy-zawodowcy z Ząbkowic Śląskich, a także strażacy-ochotnicy z Brzeźnicy, Przyłęku oraz Braszowic.

Na chwilę obecną przyczyna pojawienia się ognia pozostaje jednak nieznana. Sprawę będzie badać policja.

em24.pl

1

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

  • W Brzeźnicy płonął budynek gospodarczy [foto]

    2020-04-01 00:03:51

    gość: ~jeje

    ostatnio dodany post

    Dobrze że OesPOwcy z Braszowic pojechali bo jarało by się jeszcze do teraz , Ale mają najnowsze sikawki od swojego opiekuna Marcina Fistaszka , no i patron strażaków Jacek G. był pewnie też na miejscu zanim pożar wybuchł :D

REKLAMA