Express-Miejski.pl

Wymusiła pierwszeństwo, otarła się o samochód ciężarowy i zatrzymała na latarni [foto]

Wymusiła pierwszeństwo, otarła się o samochód ciężarowy i zatrzymała na latarni fot.: em24.pl

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

67-letnia kobieta kierująca Toyotą nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu ciężarowej Scanii i doprowadziła do kolizji pojazdów. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Do zdarzenia doszło 20 marca około godz. 9.30 na skrzyżowaniu ul. Dalekiej i Legnickiej w Ząbkowicach Śląskich. - 67-letnia mieszkanka powiatu ząbkowickiego jadąca Toyotą, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu samochodowi ciężarowemu marki Scania, którym podróżował 49-letni mężczyzna i doprowadziła do kolizji aut - informuje Ilona Golec z ząbkowickiej policji.

W wyniku zderzenia samochodów kobieta wjechała na pas zieleni oddzielający chodnik od jezdni, po czym uderzyła przodem auta w latarnię. - Kierujący pojazdami byli trzeźwi. Sprawczyni kolizji została ukarana mandatem karnym - dodaje oficer prasowy. Wszyscy podróżujący autami opuścili samochody o własnych siłach i nie potrzebowali pomocy medycznej.

Na miejscu zdarzenia nie występowały większe utrudnienia w ruchu, gdyż oba pojazdy uczestniczące w zdarzeniu bezpośrednio po zdarzeniu znajdowały się poza drogą.

em24.pl

1

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

  • Wymusiła pierwszeństwo, otarła się o samochód ciężarowy i zatrzymała na latarni [foto]

    2020-03-20 12:34:31

    gość: ~Mo

    ostatnio dodany post

    Dobrze nauczy się jeździć

REKLAMA