Express-Miejski.pl

Słoneczny Park Wodny już otwarty. Pierwsi goście skorzystali z kąpieli [foto]

Otwarcie Słonecznego Parku Wodnego w Ząbkowicach Śląskich fot.: emagda / em24.pl

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

7 marca o godz. 14 odbyło się otwarcie Słonecznego Parku Wodnego w Ząbkowicach Śląskich dla mieszkańców oraz gości, którzy już dziś mogli skorzystać z kąpieli. 

Przybyłych przywitał Daniel Ciepierski prezes Ząbkowickiego Centrum Sportu i Rekreacji sp. z.o.o., który zarządza Słonecznym Parkiem Wodnym. Zainteresowani mogli bliżej zapoznać się z ofertą oraz zakupić bilety jednorazowe lub karnety. Gościom rozdawane były również smycze oraz balony.

Na zewnątrz, przed wejściem do pływalni znajduje się galeria przedstawiająca poszczególne etapy budowy basenu Słonecznego Parku Wodnego. Kryta pływalnia składa się z: basenu pływackiego o wymiarach 25 metrów na 12.5 metra z sześcioma torami pływackimi o głębokości do dwóch metrów, basenu rekreacyjnego z atrakcjami wodnymi o powierzchni 121 metrów kwadratowych i głębokości do 120 cm, brodzika dla dzieci o powierzchni blisko 56 metrów kwadratowych i głębokości do 30 cm wraz z atrakcjami, wewnętrznej zjeżdżalni wodnej typu „Anakonda” oraz dwóch wanien z hydromasażem dla sześciu osób. Są też nowoczesne szatnie damskie i męskie z niezbędnym wyposażeniemnatryski, a cały obiekt jest w pełni przystosowany dla osób niepełnosprawnych.

okresie pierwszych dwóch tygodni od otwarcia krytej pływalni jest możliwość kupienia półrocznego karnetu wstępu na basen w cenie 499,00 zł, bądź też rocznej wejściówki w kwocie 899,00 zł. Następna okazja do zakupu długoterminowych karnetów będzie dopiero za pół roku. 

Jeśli chodzi o ceny wejściówek to od poniedziałku do piątku w godz. od 6 do 14 za bilet normalny zapłacimy 10 zł/hw późniejszych godzinach 12,50 zł/h. W weekendy i święta ceny będą wyższe o złotówkę.

Są też bilety ulgowe. Od poniedziałku do piątku w godz. od 6 do 14 za bilet ze zniżką zapłacimy 8 zł/h, po południu i wieczorem 9 zł/h. W weekendy i święta w godz. od 6 do 8 cena za godz. wyniesie 8 zł/h, a od godz. 8 do 22 będzie to 9,50 zł/h

Kryty basen otwarty będzie przez siedem dni w tygodniu w godz. od 6 do 22

emagda / em24.pl

15

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA