Express-Miejski.pl

Seat wypadł z drogi na krajowej ósemce przed Bardem [foto] [aktualizacja]

Seat wypadł z drogi na krajowej ósemce przed Bardem fot.: emagda / em24.pl

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

25 lutego przed godz. 11 na krajowej ósemce przed Bardem, jadąc w kierunku Kłodzka, doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch pojazdów.

Brały w nim udział samochód osobowy marki Seat i pojazd dostawczy marki Iveco. Z informacji od osób postronnych wynika, że kierowca jadący osobówką wyprzedzał szereg aut. Swój manewr zakończył jednak w przydrożnym rowie, ocierając się jeszcze o samochód dostawczy. Dwie osoby podróżujące Seatem Ibizą zostały przetransportowane do szpitala. Autem dostawczym jechał tylko kierowca, któremu nic się nie stało. Dokładny przebieg zdarzenia ustala policja.

Droga początkowo była całkowicie zablokowana. Aktualnie ruch odbywa się wahadłowo. Więcej informacji wkrótce.

[AKTUALIZACJA, godz. 14.40]: O godzinie 10.55 wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu, które miało miejsce na krajowej ósemce. Kierujący Seatem Ibizą 73-letni mieszkaniec powiatu ząbkowickiego wykonując nieprawidłowo manewr wyprzedzania, zderzył się z prawidłowo jadącym samochodem dostawczym marki Iveco, za którego kierownicą siedział 26-letni mieszkaniec Wrocławia. W samochodzie osobowym marki Seat podróżowała również 66-letnia żona kierowcy. Oboje zostali zabrani do szpitala. Kobietę pozostawiono na obserwacji. Kierowca Iveco nie doznał żadnych obrażeń. 73-letniego sprawcę ukarano mandatem karnym oraz zatrzymano dowód rejestracyjny pojazdu. Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi - informuje Ilona Golec z ząbkowickiej policji. Ruch na drodze odbywał się wahadłowo. Aktualnie nie występują już żadne utrudnienia.

kin / em24.pl

7

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA