Express-Miejski.pl

Masz prawko, samochód i szukasz pracy? Złóż podanie do ząbkowickiego urzędu

zdjęcie ilustracyjne fot.: sxc.hu

W ząbkowickim magistracie poszukują gońca. Ma zajmować się przygotowywaniem korespondencji i doręczaniem jej na terenie gminy. Czas na składnie dokumentów mija 21 lutego.

Goniec musi posiadać: polskie obywatelstwo, wykształcenie minimum średnie, znać topografię miasta i gminy Ząbkowice Śląskie oraz przepisy kodeksu postępowania administracyjnego, w tym w szczególności rozdziału dotyczącego doręczeń. Musi mieć także prawo jazdy kategorii B oraz własny samochód.

Zakres wykonywanych zadań na stanowisku:

1. Przygotowanie korespondencji do doręczenia.
2. Doręczanie korespondencji (przesyłek zwykłych, poleconych i za zwrotnym
potwierdzeniem odbioru) na terenie Gminy Ząbkowice Śląskie.

Dokumenty aplikacyjne w postaci listu motywacyjnego oraz życiorysu (CV) wraz z podpisaną klauzulą o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2016 r., poz. 922 z późn. zm.) należy składać w siedzibie Urzędu Miejskiego (Biuro Obsługi Interesanta, parter) lub pocztą na adres: Urząd Miejski w Ząbkowicach Śląskich, ul. 1 Maja 15, 57-200 Ząbkowice Śląskie w terminie do 21 lutego.

Szczegółowych informacji w przedmiocie w/w oferty pracy można uzyskać pod nr telefonu 74 8 165 306 u głównego specjalisty ds. kadr w tutejszym urzędzie.

UMiG Ząbkowice Śląskie

10

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA