Express-Miejski.pl

„Śladami wspólnej średniowiecznej historii”. Gmina ogłosiła przetarg na przebudowę zamku

Niebawem rozpocznie się kolejny etap remontu ząbkowickiego zamku polegający na remoncie i dostosowywaniu wieży bramnej wraz z pomieszczeniami przyległymi na cele użytkowe w ramach zadania pn. „Śladami wspólnej średniowiecznej historii” fot.: UM Ząbkowice Śląskie

Już niebawem ruszą prace remontowe na ząbkowickim zamku. Gmina ogłosiła przetarg i szuka wykonawcy zadania. Roboty mają zakończyć się najpóźniej za rok.

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych na terenie zamku w Ząbkowicach Śląskich polegających na remoncie i dostosowywaniu wieży bramnej wraz z pomieszczeniami przyległymi na cele użytkowe w ramach zadania pn. „Śladami wspólnej średniowiecznej historii”.
 
Będą one polegały na aranżacji pomieszczeń wieży I i II piętra na funkcję ekspozycyjną, zapewnieniu możliwości wyjścia na taras widokowy wieży bramnej, adaptacji pomieszczeń przyległych wieży na dyżurkę/kasę biletową i pomieszczenia socjalne personelu, przywróceniu latarni wieńczącej wieżę bramną, aranżacji dziedzńca, odbudowie fragmentu podcięcia skrzydła wschodniego w oparciu o odsłonięte relikty filarów i oporów sklepień, montażu stolarki okiennej, drzwiowej i wrót oraz wprowadzeniu do obiektu instalacji elektrycznej i oświetlenia, założeniu urządzeń grzewczych oraz instalacji wodno-kanalizacyjnej.

Pełna treść ogłoszenia dostępna jest tutaj [KLIK]. Termin składania ofert dla potencjalnych zainteresowanych upływa 4 lutego o godz. 10. Można je składać w Biurze Obsługi Interesanta w Urzedzie Miejskim w Ząbkowicach Śląskich.

Projekt „Śladami wspólnej średniowiecznej historii” jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Interreg V-A Republika Czeska – Polska 2014-2020.

em24.pl

2

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • „Śladami wspólnej średniowiecznej historii”. Gmina ogłosiła przetarg na przebudowę zamku

  2020-01-22 19:37:24

  Monia25

  Cześć panowie, mam na imie Monika 25 lat. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu. Więcej moich zdjęć można zobaczyć na moim profilu : https://wyspakobiet.eu/monia25

 • 2020-01-23 13:17:12

  gość: ~Roman

  ostatnio dodany post

  Ciekawe, czy też z pustaków jak poprzednio?

REKLAMA


REKLAMA