Express-Miejski.pl

Wielkie serce ząbkowiczan. Na koncercie charytatywnym dla Natalii zebrano kilkanaście tys. zł

Koncert charytatywny dla Natalii Rękawik w Ząbkowickim Ośrodku Kultury fot.: Henryk Wajda

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

Blisko 16 tys. zł udało się zebrać podczas niedzielnego koncertu charytatywnego dla Natalii Rękawik. Impreza odbyła się w Ząbkowickim Ośrodku Kultury.

„Gwardia Wybudza Natalię” - tak brzmiało główne hasło wydarzenia, które rozpoczęło się o godz. 14 w sali widowiskowej ZOK. W akcję pomocy dziewczynie, która od ponad roku znajduje się w śpiączce po wypadku samochodowym, włączyli się ludzie z różnych środowisk. Wszystkich połączył jednak wspólny cel - pomoc Natalii i zbiórka jak największej sumy pieniędzy na jej rehabilitację. Jak powtarzali organizatorzy, tyle w nas człowieczeństwa, ile jesteśmy w stanie podarować drugiemu człowiekowi.

Licytacje przeplatane koncertami i występami lokalnymi artystów trwały pięć godzin. Na scenie pojawili się m.in. Aneta Leńska, Wiktoria Działek, Radosław Tarach, duet Jurek Poleszczuk i Przemysław Podolski, Jakub Golec, mały Wiolinek, Jazgotki ,a także Zumba Team Agnieszki Malik. Imprezę poprowadził Witek Wiśniewski w asyście Roksany Łotysz.

W sali widowiskowej pojawiło się sporo osób. W holu można było zakupić najróżniejsze ciasta, a także wylicytować m.in. dzień urzędowania z burmistrzem Marcinem Orzeszkiem (250 zł), koszulkę Piotra Zielińskiego w barwach włoskiego klubu SSC Napoli (600 zł), kolację w restauracji Sensei Sushi (150 zł) i wiele innych voucherów i gadżetów przekazanych na licytację zarówno od osób prywatnych, jak i przedsiębiorców. Dokładna kwota, jaką udało się zebrać wynosi 15.856,73 zł i ulegnie ona zwiększeniu. W ząbkowickim ogólniaku w najbliższych dniach będzie bowiem można kupić ciasto, a cały dochód ze zbiórki zostanie przekazany na pomoc Natalii.

em24.pl

5

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Wielkie serce ząbkowiczan. Na koncercie charytatywnym dla Natalii zebrano kilkanaście tys. zł

  2020-01-20 09:45:13

  gość: ~Jan

  Piękny cel, piękna impreza i świetnie działanie grupy bez uprzedzenia i Małych serc Witkowych.

 • 2020-01-20 10:33:30

  gość: ~Senior

  Patrząc na te młode osoby zaangażowane w koncert jest nadzieja, że za naście lat, jak uda mi się dożyć emerytury, będzie jeszcze w tym kraju jako-tako...

 • 2020-01-20 11:01:31

  gość: ~Zuza

  Młodzież potrafi nie jest taka zła wszystko to dzięki opiekunom że szkół chwała im za to

 • 2020-01-20 12:03:33

  gość: ~Wolontariusz

  @~Zuza
  Zapewniam, że nie wszyscy wolontariusze działą z inicjatywy opiekunów szkolnych. Jest to nasz pomysł i nasze wykonanie. Oczywiście nie mówię o wszystkich, gdyż zdarzają się nauczyciele którzy pomagają. Pozdrawiam.

 • 2020-01-22 19:41:25

  Monia25

  ostatnio dodany post

  Cześć panowie, mam na imie Monika 25 lat. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu. Więcej moich zdjęć można zobaczyć na moim profilu : https://wyspakobiet.eu/monia25

REKLAMA