Express-Miejski.pl

Pożar poddasza budynku jednorodzinnego w Stolcu [foto]

Pożar poddasza budynku jednorodzinnego w Stolcu fot.: em24.pl

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

Do zdarzenia doszło 16 stycznia chwilę po godz. 11. Dzięki natychmiastowej reakcji strażaków ogień udało się szybko opanować. Trwa dogaszanie pożaru.

- Po przybyciu jednostek straży pożarnej pożarem objęte było całe poddasze budynku mieszkalnego jednorodzinnego. Ogień nie wydobywał się na zewnątrz domu. W momencie powstania pożaru w obiekcie znajdowała się jedna osoba, która zdołała je opuścić jeszcze przed naszym przybyciem - informuje Wojciech Nazim z ząbkowickiej straży pożarnej. To mężczyzna, który nie uskarżał się na żadne dolegliwości.

Działania strażaków polegały na podaniu jednego prądu wody w natarciu, co spowodowało opanowanie pożaru. Aktualnie trwa jego dogaszanie oraz prowadzone są prace rozbiórkowe na poddaszu oraz dachu obiektu. 

Na miejscu interweniują trzy zastępy strażaków-zawodowców z Ząbkowic Śląskich oraz strażacy-ochotnicy z Kamieńca Ząbkowickiego II, Stolca oraz Sieroszowa. Jest także zastęp policji. Przyczyna pojawienia się ognia nie została jeszcze ustalona. Szacowanie strat nastąpi już po zakończeniu działań straży pożarnej.

em24.pl

1

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

  • Pożar poddasza budynku jednorodzinnego w Stolcu [foto]

    2020-01-18 13:43:26

    Monia25

    ostatnio dodany post

    Cześć panowie, mam na imie Monika 25 lat. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu. Więcej moich zdjęć można zobaczyć na moim profilu : https://wyspakobiet.eu/monia25

REKLAMA


REKLAMA