Express-Miejski.pl

Złodzieje w powiecie wciąż aktywni. Kradną nawet...firany i buty

zdjęcie ilustracyjne fot.: sxc.hu

Odpowiednio zabezpieczajcie swoje posesje - apeluje policja. W ostatnim czasie ponownie dwie osoby padły ofiarami kradzieży.

22 listopada o godz. 12 mieszkaniec Ziębic zgłosił na policję, że pod jego nieobecność nieustalony sprawca wszedł przez uchylone okno do jego mieszkania i skradł dokumenty, kartę bankomatową, telefon komórkowy, dekoder telewizyjny i butlę gazową. 55-letni mężczyzna w momencie składania zawiadomienia miał w organizmie 2.2 promila.

Dzień później policjanci zostali powiadomieni, że na terenie jednej z wsi w gminie Ząbkowice Śląskie także doszło do kradzieży. - W tym przypadku 63-letnia kobieta zgłosiła, że znany jej z imienia i nazwiska mężczyzna z niezamkniętego strychu ukradł firany, ozdoby świąteczne, buty i materac - informuje Ilona Golec, oficer prasowa ząbkowickiej policji.

ms. / em24.pl

4

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Złodzieje w powiecie wciąż aktywni. Kradną nawet...firany i buty

  2019-12-05 11:56:17

  gość: ~Autor

  Szkoda ze dopiero teraz o tym informujecie. Jak już od września kradną.

 • 2019-12-05 13:06:35

  gość: ~inna

  Skoro kradną od września i...kradną nadal, to znaczy, że nasi dzielni polizmani nie potrafią ich złapać, bo przecież nie kradnie co druga osoba, tylko kradnie pewnie jakiś odsetek społeczeństwa, 5-10 %. Mowa oczywiście o kradzieżach takich jak te wyżej, bo że pracodawcy okradają pracowników, państwo pracodawców itd. itd., to wiadomo nie od dziś i w proceder zamieszanych jest co najmniej 50 % ludzi :)

 • 2019-12-05 14:22:27

  gość: ~rooster

  @~inna

  oni wola lapac pijaczkow na rowerach,w tym sa najlepsi

 • 2019-12-06 00:40:30

  gość: ~Ząbkowice

  ostatnio dodany post

  Mefedron kosztuje.

REKLAMA