Express-Miejski.pl

Postępują prace przy inwestycjach gminnych

Trwają prace przy inwestycjach gminnych fot.: UM Ząbkowice Ślaskie

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

Burmistrz Marcin Orzeszek odwiedził wraz z radnymi Rady Miejskiej kilka z prowadzonych na terenie gminy inwestycji.

Rozpoczęte inwestycje to między innymi adaptacja pomieszczeń po dawnych księgach wieczystych na pomieszczenia żłobkowe, nowe boisko sportowe przy SP nr 1, budowa budynku wielofunkcyjnego na boisku w Stolcu oraz budowa krytego basenu. Część z nich – jak boisko przy SP nr 1 czy budynek w Stolcu są już na ukończeniu, czekają tylko na odbiory.

- Najbardziej cieszy postęp prac na budowie największej inwestycji w najnowszej historii naszej gminy, czyli krytego basenu. Na zewnątrz układana jest już kostka na drogach i chodnikach, ale największe prace wykonywane są wewnątrz obiektu – pojawiły się już m.in. szafki w szatniach, dobiega końca układanie kafelek na korytarzach, zamontowane są już także bramki wejściowe - informuje Marcin Orzeszek - burmistrz Ząbkowic Śląskich.

emagda / em24.pl na podst. inf. UM Ząbkowice Śląskie

2

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Postępują prace przy inwestycjach gminnych

  2019-11-28 13:22:38

  gość: ~Hehe

  A gdzie zatroskany o losy miasta Paweł Onyśków? Zawsze* odwiedzał budowy, był na różnych gminnych uroczystościach, a teraz coś go nie ma, jak to??
  *zawsze podczas trwania kampanii wyborczej :))

 • 2019-11-30 11:33:35

  gość: ~Alek

  ostatnio dodany post

  Och ten nieszczęsny basen w końcu zostanie oddany i wszystkie problemy w naszym mieście znikną a burmistrz będzie szczęśliwy taki dobrobyt w naszym mieście będzie od teraz:)

REKLAMA