Express-Miejski.pl

Hala Słoneczna wypełniona po brzegi. Dzień Seniora w Ząbkowicach Śląskich [foto]

Dzień Seniora w Ząbkowicach Śląskich fot.: UM Ząbkowice Śląskie

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

Bardzo dużym zainteresowaniem cieszył się Dzień Seniora w Ząbkowicach Śląskich. Dla gości wystąpili: Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz z kwartetem smyczkowym.

19 października w wypełnionej po brzegi hali Słonecznej odbył się gminny Dzień Seniora. Od godz. 17 na wszystkich gości czekały występy artystyczne znanej polskiej piosenkarki Alicji Majewskiej, a także Włodzimierza Korcza, polskiego kompozytora, pianisty i twórcy wielu przebojów, który wraz z kwartetem smyczkowym towarzyszył artystce.

Seniorzy mogli usłyszeć m.in takie przeboje jak m.in. Jeszcze się tam żagiel bieli”, „Odkryjemy miłość nieznaną”, „Być kobietą” czy „To nie sztuka wybudować nowy dom”, a także nowe utwory z najnowszej płyty Alicji Majewskiej „Wszystko może się stać”.

Alicja Majewska oraz Włodzimierz Korcz działają już razem od 40 lat, a ich koncerty nadal przyciągają liczną i oddaną publiczność, co potwierdził sobotni występ w ząbkowickiej hali Słonecznej.

Po koncercie dla wszystkich gości przygotowany był poczęstunek w postaci kawy, herbaty, owoców oraz ciasta. Organizatorem wydarzenia była gmina Ząbkowice Śląskie.

ms. / em24.pl

1

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

  • Hala Słoneczna wypełniona po brzegi. Dzień Seniora w Ząbkowicach Śląskich [foto]

    2019-10-23 16:05:45

    gość: ~Małolat

    ostatnio dodany post

    A w Ziębicach susza. Nie ma seniorów, sama młodzież.

REKLAMA